Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság kihangosítani a...

Bunkóság kihangosítani a mobiltelefont ha valakivel beszél az ember rajta, de a közelben mások is vannak és hallják?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beleegyezett, akkor nem. De ha nem tudja, akkor szerintem bunkóság.
2014. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is az.


Alapból utálom, mikor valaki tömegben kezd el ordítani a telefonba, és a fél életét kitálalja.


Nekem egy szobatársam volt olyan, a telefonja olyan hangos volt, hogy hallottam a másik felet. És engem teljes mértékben zavart az, hogy más csajának, anyjának, apjának a nyavalygását kell hallgatnom, meg belefolyok egy alapvetően személyes beszélgetésbe. Vagy ha épp ott volt valamelyik szülője, akkor az is ugyanúgy tárgyalta ki az xy rokon összes betegségét, ügyeit, magánéletét. Legrosszabb mikor úgy kell minden egyes alkalommal szólni hogy légyszíves kint intézd már ezt el.

2014. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!