Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a sok rosszindula...

Miért van ez a sok rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés

Már itt is az megy hogy az ember már nemtehet fel kèrdèseket mert rengeteg rosszindulatú bántó kommentet kap.

Mièrt?

Mièrt nem lehet szèpen normális "hangnemben" válaszolni?

Èn mèg ha olyan is a kèrdès normálisan válaszolok nem alpári módon.

Elkeserítő ez a sok negatív szemèly.


2014. júl. 27. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

:) de cuki vagy, én is kiakadtam már ezen párszor.


szerintem ezek vagy trollok és amúgy normális emberek, vagy elegük van a kérdésekből, persze akkor mért válaszolnak:D És lehet még az is, hogy tök hülyék, hiszen a világ tele negatív, ostoba emberekkel, csak amúgy nem érintkezünk velük, de amúgy van netük otthon.

2014. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

Hát igen lehet elegük van a kèrdèsekből :)

De hihetetlenek komolyan.

Már felment a pumpa nèhány kommentelőtöl.

Már el is küldtem hogy töröljenek innen :/

Sajna itt nemlehet segitsèget kèrni.

Tisztelet a kivètelnek mert vannak rendesek is.

2014. júl. 27. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, én örülök, hogy a valóság azért nem ilyen, ott tudsz értelmes embereket magad köré gyűjteni. én mindig arra gondolok, hogy nekik milyen rossz lehet, hogy ennyi gyűlölet van bennük, mert ennek mindig van oka...:(
2014. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
de ha itt nem lehet segitséget kérni akkor hol lehet majd? milyen hely marad?
2014. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Tudnál linkelni egy-két példát?
2014. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Igazi segitseget nem itt kell kerni, hanem eloben, baratoktol, csaladtol. Na, de itt jo szorakozasnak.
2014. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem rengeteg kérdésem van itt, de maximum 1-2 troll, vagy rosszindulatú választ kapok/kérdés. Mindig van, aki nem ért egyet velem, de azt nem veszem sértésnek. Ebből kiindulva, ha téged rendszeresen bántanak a válaszolóid, akkor a hiba a kérdéseid tartalmában, vagy stílusában lehet, nem mindenki másban.
2014. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert annyira elterjedt az internet, hogy minden gyökérnél már van. Vicces végigolvasni régi fórumokat, hogy mennyire kultúrált beszélgetések folytak, de 2010 től kb. mindenhol jelen vannak a g**ik...
2014. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a gagyik 2000-tol szulettek mostanaig?
2014. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!