Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg problema van azzal az...

Tenyleg problema van azzal az emberrel aki mindig nevet, mosolyog?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 13:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem semmi baj azzal az emberrel aki mindig mosolyog. Már mi baja lenne?
2014. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma sőt jó hogyha nevet . Inkább nevessen mint sírjon.
2014. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy betegség, az Angelman szindróma. De annak csak egyik tünete a happy face és a gyakori nevetés. Egyéb idegrendszeri tünetei is vannak.
2014. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még az is problémás ember aki boldog? Na ne már.
2014. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, de én megbízhatatlannak tartanám és komolytalannak, ettől függetlenül lehet, hogy egy tök jól gondolkodó egyén, de mégis azt érzem, hogy nagyképű, más problémáit le sem tojja, empátiátlan, önző.

23l

2014. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindig mindenen mosolyog, nekem azt is jelenti, hogy nincsenek elvei ami mellett kiállna, inkább röhög egyet és lesajnálja az embert, ahelyett, hogy kifejtené a véleményét.
2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdeztem, mert pont ma mondtak hogy biztos van valami problemam, hogy mindig nevetek es mosolygok. Es en se sz*rom le ma sproblemait sot nagyon megerto vagyok. Velemenyem es elveim vannak amiket neha tulsagosan vedek.
2014. jún. 17. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az hogy ez nem őszinte, nem szívből jövő. Komolytalan, kétszínű viselkedés a folyamatos műjókedv.
2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy en is csak mumosolyt vagok mindig. :)
2014. jún. 17. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Az emberrel óhatatlanul történnek jó és nem annyira jó dolgok is. Aki ugyanúgy mosolyog, ha rossz történik vele, mint amikor jó, arra tudok gondolni elsőre, hogy vagy nem veszi komolyan az életet (ez mondjuk nem mindig baj), vagy megjátssza magát.
2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!