Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne megszívatni...

Ditta98 kérdése:

Hogy lehetne megszívatni emlékezetesen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel nem nagyon jövök ki.. Hogy tudnám megszívatni emlékezetesen azon gondolkozok,segítsetek. De ne ilyet,hogy húzzam alóla ki a széket stb..Mondjatok már egy párat!

2014. máj. 28. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha hord magánál vizet, amit napközben iszik, tegyél bele hashajtót. Mi ezt szoktuk.... :DDD
2014. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolában volt egy osztálytársam, aki folyton piszkált mindenkit, engem is. így volt nyáron is. A TSZ istállókban csavarogtunk, amikor felmarkoltam a friss tehén trágyát, és az értékes meleg nedűt gondosan a pofájába dörzsöltem, ügyelve arra hogy az orrába és a szájába is kerüljön. Nekem csak egy kiadós kézmosásba került, míg ő nem piszkált soha többé. Pedig azt hittem hogy következő lépése a biciklim mindkét gumijának szétvágása lesz, vagy a fa tetején találom meg. De nem. :))
2014. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A középiskolában meg egyik szobatársam tartott folyton rettegésben mindenkit. Este úgy szokott messziről az ágyába ugrani, ez kapóra jött. Fürdése közben belecsempésztem a szekrényajtót a takarója alá. Majd a szokásos ágyba ugrás. Akkorát zuhant mint egy ólajtó, mi meg még hánytunk is a röhögéstől.
2014. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Ez mit takar, hogy nem jössz ki vele? Szekál téged, vagy te akarod őt idegesíteni valamivel csak úgy?
2014. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. A vélt vagy valós sérelmeidet nem kicsinyes, dedós bosszúval kellene megoldanod. Azt csak a szerencsétlen elmeroggyant kretének hiszik, hogy az rá a válasz. Ne legyél bunkó.
2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!