Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszívatni?

Hogyan tudnám megszívatni?

Figyelt kérdés
van egy csávó akivel alig ismerjük egymást, de néhány hete elkezdett beszélni velem facebookon meg állandóan hívogat. Azt akarja hogy adjak neki egy esélyt és járjak vele. Nem jön.be de viszonylag kedves ezert nem küldtem el. Nemrég láttam egy másik lánnyal üldögélni, összeölelkezve simogatta, de a csajnak valahogy nem tetszett. Jóban vagyok a lánnyal is, nem tudtam hogy együtt vannak ezért ráírtam es megkérdeztem h mizu velük. Azt mondta nincsenek egyutt csak a fiú próbálkozik nála. Elmeséltem hogy nálam is próbálkozik, és kiderült hogy mindkettőnket pont ugyanazzal próbált szédíteni. Kitaláltuk hogy egy darabig még titkoljuk előtte, sőt úgy teszünk mintha nagyon akarnánk, aztán ketten valahogy megpróbáljuk lebuktatni. Valami jó kis szivatáshoz kellene ötlet!
2014. ápr. 19. 19:57
 1/1 r-chee96 válasza:
csinálj olyat, ami általában a fiúknak nem tetszik. pl smárolj vele úgy, hogy nem mostál fogat, vagy feltételezem, hogy vonzo vagy és legyél kevésbé az:)))))))
2014. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!