Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mit tegyek. (? ) Lenn

Nem tudom mit tegyek. (? ) Lenn

Figyelt kérdés

Szóval a hangom a baj. Imádom egyébként, mert mély, ahhoz képest, hogy lány vagyok és szeretem, mert gót vagyok, szóval vágjátok..ne legyen már ilyen "kislányos". Szóval ha suliban néha felszólítanak hirtelen olyan...nemtudom, olyan hülye, recsegős hangom lesz. Ez azért van, mert izgulok? Utálom..Valakinek egyébként van ilyen? Fontos lenne!

16/L


2014. máj. 13. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
izgulsz azért változik el kicsit
2014. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, egy kicsit lámpalázas vagy. Sok embernek ez negatívan befolyásolja a hangját valamilyen módon, ha közönség előtt kell beszélnie. De hidd el, ez sok gyakorlással fejleszthető. Ha sokszor beszélnél emberek előtt, egy idő után már nem félnél, természetesnek vennéd, és a hangoddal sem lenne semmi baj.


Próbálj nem izgulni, amikor felszólalsz, és tudatosan gondolj arra, hogy természetes legyen a hangod.

2014. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként megy néha, de mintha a hangom saját életet élne - hogy így fogalmazzak- mintha irányítana, holott imádom a normális mély hangomat.
2014. máj. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!