Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki akivel levelezek, nem akarja elmesélni egy régebbi, rossz emlékét?

Figyelt kérdés
Mondjuk megemlítette, hogy egyszer megtámadták az utcán vagy ilyesmi, de nem akarja elmondani. De mi olyan titkolni való van ilyesmiben? Visszaélni se tudnék az információval meg semmi.
2014. ápr. 26. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy titkolni akarja, szerintem csak azért nem akar róla beszélni, mert rossz emlék és nem akarja feleleveníteni

szerintem te se erőltesd

2014. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha kíváncsi vagyok rá?
2014. ápr. 26. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert a magánügye, és nem vagy annyira a bizalmasa hogy elmesélje.. te meg bunkó vagy ha erőlteted
2014. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű olyan sebet ejtett neki az az eset, hogy még az emlékét se akarja felidézni. Ha meg csak leveleztek és talán nem is ismered személyesen akkor meg végképp semmi közöd hozzá. Te szívesen beszélnél arról valakinek ha mondjuk megerőszekolnának, megkéselnének, kirabolnának vagy akármi hasonlót tennének veled?
2014. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*megerőszakolnának
2014. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert semmi közöd hozzá! Azért nem mondja el!
2014. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!