Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok agresszív?

Miért nem vagyok agresszív?

Figyelt kérdés
elegem van, hogy akár hányszor belém kötnek, nem vagyok agresszív.. van pár barátom aki ilyen miatt ölne. mit tegyek hogy agresszívabb legyek? és bátrabb is?

2014. ápr. 22. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan jó, ha agresszív vagy, inkább tanulj meg kiállni magadért.A kettő nem ugyanaz.Ehhez meg csak az kell, hogy ne hagyd szó nélkül, ha beléd kötnek.Érzékeltesd velük, hogy most túlmentek egy határon.Ehhez nem kell agresszívnek lenned.
2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első jól mondja. Szerintem konfliktuskerülő vagy, de annak az ellentéte nem az agresszivitás.
2014. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz agresszív lenni? Tudod nem valami jó. Én sokszor az vagyok, de inkább nyugodtabb lennék. Ha beléd kötnek menj tovább és ne érdekeljen. Felesleges ilyen dolgokkal foglalkozni.
2014. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A külvilágba nem vagy agresszív, de él benned az idegesség? Mert akkor igazából agresszív vagy, csak megfojtod az indulatot. Agresszívabbnak nem kell lenned, csak bátorságra van szükség. A bátorság meg annyi, hogy már csak azért is megmutatom nekem, hogy képes vagyok rá. Önmagadat kell legyűrnöd, és ha máshogy nem megy akkor agresszívnak kell lenned magadhoz.

Ugyanakkor ott van az egésznek a túloldala, amikor azon érzéseket tudod megfékezni amelyek a bizonyítási vágy felé akarnak terelni, hogy egy agresszív állat legyél. Önuralom. A benned működő emóció kiváltó egó fölötti uralom, nagyobb erő mint agresszívnak lenni, mert ahhoz csak az állatot kell szabadon engedni, ami nem nagy szám. Nyugodtnak maradni, de nem csak látszólag, hanem mélyen a felszín alatt is, az már valami.

2014. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy anyámasszonykatonája vagy kiskancsó.
2014. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az igazság valahol középúton van.Nem kell agresszívnak lenni ,de ne legyél nyámnyila sem.Állj ki magadért ,mert különben hidd el rosszabb lesz ha nem teszed.Ne hagyd ,hogy átgyalogoljanak rajtad ,mert azzal magadnak okozol rosszat.
2014. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!