Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóval a Mekis kaja nem okoz...

Szóval a Mekis kaja nem okoz függőséget hm?


2014. jan. 22. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Találtál egy videót egy őrült p*icsáról, és akkor szerinted már rögtön a Mekis kaja függőséget okoz?
2014. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy heroinos is ölne hogy cucchoz jusson... Ez a nő is megtette volna,c sak lett volna nála egy pisztoly...
2014. jan. 22. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen más étteremben is eljátszotta ezt :D aki hülye, az hülye.
2014. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De Ő McNuggetset akart! És nem kapta meg! xD

Teljesen jogos! xDDDD

2014. jan. 22. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
dehogynem, de a példa szar..nem a mekis kaja, hanem a gyorsétel, az adalékok, a szemét, a mesterséges moslék..
2014. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott. Rákattantam egy darabig, de ma már rosszul vagyok, ha rá kell néznem egy sajtburgerre.
2014. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szélsőséges példa. Én is ettem már ott, de minden alkalommal, mikor elfogyasztottam a kaját, ránéztem a számlára, azt gondoltam nem éri meg. Nem is járok oda szinte soha.
2014. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez csak egy hisztis pitsa volt, aki megszökött az Arkaham elmegyógyintézetből.

Én is úgy vagyok, mint a 6-os válaszoló. Volt egy időszak amikor állandóan ott ettünk a barátaimmal, de most már ha csak rágondolok egy mekis hamburgerre, hányingerem lesz.

2014. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Meki helyett kifelé zabálni a piacra vagy hentesekhez, zöldségeshez! Micsoda egészség kultúrátok van nektek? :P
2014. márc. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mekis nem, csak a Burger King-es :D
2014. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!