Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen lány ugrik be a...

Nektek milyen lány ugrik be a Liza névről?

Figyelt kérdés
Mert nekem egy hosszú, hullámos, világosbarna hajú, zöld szemű,az orránál és az arcánal egy kicsit szeplős, középmagas, karcsú lányka ugrik be, aki kedves, gitározik, állatbarát és kedvenc sportja a lovaglás. Lehet, hogy majd a lányomat így fogom nevezni, nekem nagyon tetszik ez a név. :)

2014. febr. 6. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy közepesen hosszú hajú, alkoholmániás fiatal lány, aki nagyon sokat bulizik, de nem bunkó, nem flegma.
2014. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy okos, szőke hajú, normális magasságú lány, olyan mint például Liza Simpson :)!!!
2014. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Csjkovszkij Pikk Dáma c. operájának egyik szereplője (Liza).
2014. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem automatikusan a "Lizzard" szó jut eszembe, tehát gyík, ezért a zöldes szem és az állatbarátság nálam is játszik,de inkább hosszú szőke, selymes és kissé hullámos hajat gondolok és a szeplők is jöhetnek :D
2014. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sötét barna középhosszú eléggé hullámos hajú lány, nem túl sovány de jó az alakja viszonylag alacsony, barna szemű. Vidám, élénk, okos, és szerintem is a lovaglás a kedvenc sportja :)
2014. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eredeti egyéniség, szereti az egyedi dolgokat például az öltözködésben.Vidám, beszédes,életteli.Mindig van benne valami kislányos, fiatalos.

Ismertem 2 Lizát , ők ilyenek voltak.De ha nem ismerném őket, azt hiszem, akkor is ilyen karaktert képzelnék el a névhez.

2014. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ismerek egy Lizát sem, de egy szőke, göndör hajú, szeplős lány jut az eszembe, aki vékony és elég sportos, bohókás személyiség
2014. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Cserfes, bár néha undok, amúgy jó fej, de azért akivel nem barátkoznék, csak haverkodnék. Ja szőke vagy vörös, közép termetű, és átlagosnál valamivel szebb. Ja és kellemesen szexi látványt nyújtóan, és sportosan - amerikai school movie-san, farmer, póló, sport cipő szexin, színes zoknik öltözködő. Tehát egy ideális szerető.
2014. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
osztálytársam....
2014. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Az örök küzdő, aki a küzdelem szépségétől várja egyfajta dicsőség elérését, és így kívánja sorsát eldönteni. Ő a hős, aki útra kel, hogy megvívja nagy csatáját, melynek végén a győzelem várja. Keresi a helyét a világban, és jó esélye van, hogy meg is találja. Áteshet azonban a ló túloldalára is, és megrekedhet egy akadály előtt, vagy épp önkényes és nagyzoló lesz."
2014. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!