Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít az állandó...

Csak engem idegesít az állandó esküvő téma?

Figyelt kérdés

Van pár ismerős akik idén tervezik az esküvőt. De már 1 éve azt látom hogy folyamatosan esküvői témákat posztolgatnak a facebookon, minden szart lájkolgatnak, meg szavazzunk rájuk mert megnyerhetik az álomutat, meg az ingyenes ruhát stb...

Ha meg személyesen találkozunk, akkor is ugyanez a téma.


Miért kell ezt ennyire erőltetni mindenkinek? Még messze van a lagzi, de már be vagyunk tőle csömörlve!



2014. febr. 4. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Egyetlen embert sem zavar, akinek 100-nál magasabb az IQ-ja, ugyanis nekik több eszük van annál, hogy ilyen hülyeségeken idegesítsék magukat, hogy ki mit rak ki a Facebook-ra.
2014. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

off.

általánosságban elmondható,

hogy a szellemileg felsőbbrendűeket általában irritálja,

ha szellemileg alsóbbrendű témákat erőltetnek rájuk.

a szellemileg alsóbbrendűek négy fő témaköre:

- evés

- ivás

- ürítés

- szaporodás.

ezekhez jönnek még járulékos témakörök, amolyan al-témakörök.

az esküvő-házasság-terhesség a "szaporodás" témakör egyik járulékos al-témaköre.

2014. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek: ha annyira szellemileg felsőbbrendű valaki, akkor mi a fenéért nem kattint a "követés"-re és ezzel miért nem kapcsolja ki az illető közzétételeit és miért inkább hisztizik, mint egy hülyegyerek azon, hogy ki mit rak ki a SAJÁT üzenőfalára.

Én sem szeretek ötszáz esküvői, meg ezer kisbaba fényképet nézegetni, de én ilyenkor szépen "lekapcsolom" az illetőt.

2014. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!