Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít az állandó...

Csak engem idegesít az állandó esküvő téma?

Figyelt kérdés

Van pár ismerős akik idén tervezik az esküvőt. De már 1 éve azt látom hogy folyamatosan esküvői témákat posztolgatnak a facebookon, minden szart lájkolgatnak, meg szavazzunk rájuk mert megnyerhetik az álomutat, meg az ingyenes ruhát stb...

Ha meg személyesen találkozunk, akkor is ugyanez a téma.


Miért kell ezt ennyire erőltetni mindenkinek? Még messze van a lagzi, de már be vagyunk tőle csömörlve!



2014. febr. 4. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az még semmi, majd ha jön a gyerek téma, az 18 évig tart minimum -.-'
2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Tiltsd le őket a hírfolyamodból az esküvő végéig és tádám, problem solved.

Egyébként azért foglalkoznak ezzel folyton, mert fontos számukra. De azt gondolom, ez azért eléggé érthető.

2014. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, hogy ez tölti ki a látómeződ, és zavar azt jelenti, hogy te nem vagy megbékélve a témával, a fene tudja miért. Miért nem tudsz egyszerűen átlépni ezen dolgok fölött. Te viszel bele még plusz energiát, hogy az agyadban forgasd a témát. Neked csak nem kéne vele törődnöd, de megteszed. Te vagy az oka, hogy idegesíted magad vele. Kicsit kutakodj a sötét emlékek között, hogy miért nem szereted az esküvőt. Nem azt mondom, hogy s*ard le, mert az direkt negatív gondolattal való hárítás volna, hanem, hogy egyáltalán ne vedd fel, ha nem akarod, és kész, és ezt bármivel ugyanígy. Zavar a politika? Ne figyelj rá. Zavar a szomszéd? Ne figyelj rá. Stb...
2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Próbálom kizárni, csak ez a sok nyáladzás nagyon zavar. Mert nem értem azt sem, miért erőltetik ezt másoknak? Ki kiváncsi arra, hogy ők hónapokkal előtte milyen helyeken jártak ruhát próbálni, meg hogy jajj de drága az xy hely és már nem lehet foglalni sem a vendéglőt...

Nincs bajom az esküvővel, szó se róla, csak felfújtnak érzem a témát.

2014. febr. 4. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd őket a hírfolyamodról. Ők nem vesznek észre belőle semmit, te nem fogod látni a posztjaikat, csak ha direkt rámész az adatlapjukra.

Én igazából azt nem szeretem, ha az ismerőseim pirviket küldözgetnek, hogy szavazzak rájuk itt és itt, az esküvői képükre, a gyerekükre, a kutyájukra, a sütijeikre, ja, de először lájkolni is kell az oldalt, meg közzétenni. Ez már tényleg zavaró tud lenni.

2014. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Töröld magadat a FB-ról, ha zavar, és cukrozd meg a szőlőt, ha savanyú. Ennyi.

Normális ember tud örülni mások boldogságának, vagy legalábbis nem zavarja.

2014. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem a boldogság meg az esküvő zavar, mit nem lehet ezen érteni? DE szerintem a boldogságunkat nem kell kiteregetni ország-világ elé, már jó előre. Most azt látom folyton hogy az esküvőre készülnek, de esküvő után meg a fotókat nyomatják majd fel tömegével, meg nászút, aztán gyerek...

Megutáltatjuk így saját magunkat....

2014. febr. 4. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert elkap valami hullám, ha terhes akkor a hasát rakja fel napotna 10x 15 féle szögből, ha megszült, akkor a gyerekről percenként 5 kép, abból a 300-ból amit készít. Egyik ismerős megemlítette az eskövőt, majd megjelentek a hírfolyamában az esküvői ruhás képek. Az feltünési viszketőséggel vagy nem tudom mivel rendelkezőkre nem vagyok kíváncsi, leíratkozom a frissítésekről. Valamikor még így is megjelennek a hírekben, ilyenkor pedig törlöm az adott ismerőst. Nem vagyok rájuk kíváncsi. Ossza meg, jó, majd ha nem érdekel nem nézem meg, de nem vagyok kíváncsi hetekig ugyanarra a témára.
2014. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak téged zavar, hanem minden olyan embert, akinek 100-nál magasabb az IQ-ja.


Egyik nagyon okos és kedves ismerősöm mondta (és nagyon egyetértek vele): minél butább egy nő, annál inkább csak az esküvő és a szülés tölti ki az agyát. Másra nem is igen való, ugyanis.

2014. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

... "az állandó esküvő téma?"


többnyire a nők erőltetik.

egyes pszichomókusok ezt így magyarázzák:

a nőknek nincsen péniszük, ezért hiány-érzetük van,

keresnek valamit, ami pótolja a nemlétező péniszüket,

és amikor ezt a valamit megtalálják (férj-jelölt, esküvő, gyerek, ház, stb.)

akkor azt elkezdik mutogatni.

mint a "mutogatós bácsik" akik hosszú kabátban járnak fel-alá az utcán,

és boldog-boldogtalannak megmutatják...

2014. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!