Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy csak általánosítás,...

Lehet hogy csak általánosítás, de miért mondják a Szerbekre hogy "bunkók és fanatikusok"? (én nem gondolom így) Szeretnék megtudni többet a Délszláv háborúról, főleg a Szerbek részéről. (reméltem hogy itt valaki le tudná írni úgy hogy megértsem)

Figyelt kérdés
Szokásokat értek ez alatt, történetekre ami miatt ezt gondolhatjuk, a Szerb temperamentumról...Azt mondták nekem:"ha összejövök a szerb sráccal érdemes lenne életbiztosítást kötnöm"...nem értem. (remélem ezzel a kérdéssel nem sértettem senkit meg)
2014. febr. 2. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer voltam Szerbiánan, akkor is kiraboltak. Egy forgalmas benzinkúton.
2014. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kini :)) ***** válasza:
Jó, persze, nem minden szerb bunkó, nekem is vannak teljesen normális, és kedves szerb ismerőseim...interpalson :D Tényleg nem szabad általánosítani, és bunkóság volt ez az életbiztosításos "vicc" De amúgy tényleg van egy elég érdekes mentalitásuk. Szerintem a legtöbb ember főként a délszláv háborúval kapcsolatos sztorikból gondolja, hogy egy fanatikus nép. Ami nem is csoda. Ha rákeresel a neten, hogy délszláv háború, lehet érdekes dolgokat olvasni, az biztos. Tényleg nem éppen normális dolgokat műveltek ott a szerbek (Bocsánat, ha ezzel valakit megbántottam) De persze minden ember más, és nem szabad általánosítani, hogy ez a nemzet ilyen, meg olyan. És gondolom, egy embernek az agressziója, és a "délszláv mentalitása" sem egy párkapcsolatban fog megmutatkozni :)
2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat ismerek és nagyon szeretem öket. Nem volt idaig problemam csak eggyel, de az egy cigany volt.

Fanatikusak voltak, de most mar nem annyira azok. A szerb ferfiak allitolag nagyon jol szeretnek.

2014. júl. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!