Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha gyenge félős gyáva...

Az baj ha gyenge félős gyáva (nem izmos ) egy fiú?

Figyelt kérdés
Tesiből meg a lányok is jobbak,erősebbek nálam pl viccból megszórtítjak a kezemet de elegge fáj.ez baj?

2014. jan. 26. 00:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Általános iskolás 11 eves fiú vagyok
2014. jan. 27. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor neked még van időd fejlődni. Nyugi még most nősz, alakulsz ki. Én 180 centi vagyok, alig 58 kiló. Jelzem nem érzem rosszul magam így 16 évesen, de én is szeretnék izmosabb lenni. Ajánlom a kondiparkokat, ahol nincsenek súlyok, csak mint a mászókák, sima vasak, ahol lehet húzódzkodni meg stb. Plusz ha otthon csinálsz minden nap fekvőtámaszt, felülést, vagy ha van lehetőség akkor csüngeszkedj egy erősebb faágon és próbáld magad felhúzni. Eleinte elég napi 2-3 is, majd egyre növeld az adagot. Ez napi 15 percet vesz igénybe. Este számítógépezés előtt ennyi belefér.
2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az nem bajj de azért edzél és csajozz és öltözz rendesen! :D
2014. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!