Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mit jelent a tökéletes...

Nektek mit jelent a tökéletes élet? Ha lehetne milyen életet kívánnátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Milyen munkàt? Hol élnétek? Mennyi pénzt? Feleséget..stb?
2014. jan. 24. 19:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hàt.. :) Egészség!, jó àllàs,sok pénz(ez van,szeretem a pénzt :D) aztàn pedig..helyes férj,ô is keressen sokat,gyerekek,csalàd,valami szèp,meleg hely ahol laknàk vagy inkàbb nyüzsgô,de a lènyeg,hogy legyen nagy vàros. Legyen béke a csalàdban (bennem is) és nyugalom. Sok szeretet,stb...
2014. jan. 24. 20:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! :D Úgy látom mi jól megértjük egymást :D
2014. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a tökéletes élet, ha azzal élhetnék, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. És persze ha ő is szeretne. Pénzből nem kellene sok, normális ház, semmi flanc nem kéne, a mostani munkám is maradhatna. Nekem a szeretet a legfontosabb, az, hogy tudjam, van, aki szeret. A többiből elég annyi, hogy ne legyenek napi problémák.
2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
egy szerető, hűséges férj, jó munkahely, lakás, kocsi, 2 gyerek, közös programok, kb ennyi :)
2014. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerelem, lakás, jó munkahely, pénz, sok-sok utazás
2014. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja, és egészség :)
2014. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem csupán annyi kívánságom van, hogy olyan munkám legyen, amivel bár nem keresek az egekbe, viszont nélkülöznöm se kelljen, ne sajnáljam a pénzt, ha valamit megkívánok. Legyen egy lány, aki szeret engem, őszinte velem, tisztel és elfogad annak, amilyen vagyok minden tulajdonságommal és nem egy más valakit keres bennem. Az ember azt gondolná, hogy ezek természetes dolgok az életben, holott ma már "sajnos" kincset ér.
2014. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!