Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mit jelent a tökéletes...

Nektek mit jelent a tökéletes élet? Ha lehetne milyen életet kívánnátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Milyen munkàt? Hol élnétek? Mennyi pénzt? Feleséget..stb?
2014. jan. 24. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
mindegy lenne igazából,ha boldogan döglök meg.
2014. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Barátnő, lakás, autó, jó kis irodai munka, jó fizetés, később gyerek. Legyen pénzem sok programra, kirándulásra...Kb ennyi.
2014. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Először is jó egészséget a családnak. Utána egy férjet akinek annyi pénze van, hogy az életbe többet ne kelljen idegtépő, alulfizetett munkát csinálnom. Persze az sem ártana ha szeretne is, de nem utasítanék vissza egy világ körüli utat az tuti. Valami vidám napos helyen élnék, mondjuk Mexikóban az óceán partján. Mindenfelé lenne egy luxusvillám, és pár hónapot itt töltenék párat meg ott. Persze el lehet engem ítélni, hogy a pénzéhes ri..c meg társai stb..De legalább nem vagyok képmutató, hogy pénz nélkül is boldog lehet lenni. A nyugodt élethez elengedhetetlen, bárki bármit mondjon. Ha nagyon nincs még a tönkre tudja tenni az ember életét. Inkább legyen, minthogy hatalmas stresszben kapjon valaki egy infarktust aztán kaput, finító.
2014. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
engem az anyagiak már rohadtul nem érdekelnek.törölheted a segged pénzel,attól sose leszel jobb ember,vagy különb.
2014. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Izgalmasat ahol van célom és vannak barátaim. Persze sikereset. De a lényeg hogy úgy haljak meg hogy "rohadt jó volt".
2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem leszek különb, már most az vagyok. Ha téged nem érdekel, akkor ne érdekeljen. Engem meg érdekel. A franc se akar nyomorogni. A kérdező kérdezte kit mi tenne boldoggá. Mindenkit más. Egyébként meg engem meg már az emberek véleménye nem tud érdekelni.
2014. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 piriiiiii ***** válasza:

Többféle alternatívát tudok felsorakoztatni.

A legfontosabb, hogy szeretnék úton lenni. Nem csak úgy utazgatni, hanem megismerni, felfogni, tapasztalni, gazdagodni. És egyszer persze megállni és nyugodni.

Aztán szeretnék filmezni. Mert ugye ezt útközben nem lehet... szeretnék írni, fotózni, zenélni, alkotni. És szeretnék gyerekeket, szeretnék családot és egy gyönyörű otthont.

De mindegy, akárhol is leszek, a legfontosabbak azok az elvek, miszerint boldog legyek és békés, nem pedig haragos és bosszús, negatív és zsörtölődően sablonos. A sablonosságot nagyon szeretném elkerülni. A befásultságot, a szürkeséget, azt, hogy robotolok a jó nagy... semmiért. Boldog szeretnék lenni. Csak ennyi.

2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legyen egy férjem, akivel nagyon imádjuk egymást, semmi veszekedés stb. Mindkettőnknek jól fizető állás, és persze egészség. Több nem kellene
2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 piriiiiii ***** válasza:
Na és Te, kérdező? Hogy is vagy ezzel?
2014. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
olyat, amelyikben nincs jelen a pénz és az anyagi dolgok. Én nem úgy kezdi a másik fél a bemutatkozást, hogy "Képzeld, tegnap 15 millás kocsit vettem."
2014. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!