Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik mindent elhisznek gondolkodás nélkül?

Figyelt kérdés

Imént vitáztam itthon olyan dolgokról amikre nincs semmi bizonyíték csak legendák.. Bermuda 3 szög és hasonlók.

De úgy bírom mikor logikus magyarázatot tudok rá mondani akkor lehurrognak hogy én vagyok a buta hülye stb..

Mert nem úgy vóót!!!

-Ilyenkor meg szoktam kérdezni hogy mért te ott voltál és láttad?

Erre jön az értelmes válasz ,hogy de leírták, én hülye vagy meg hasonlók!!

Legutóbbi ilyen vitám azon volt hogy az északi sarkponton nem működik semmi... Bizonyíték rá hogy arra nincsennek légi útvonalak!!!

Én annyit mondtam rá hogy 1 ki és miért kerülne arra felé?? 2 ritkább a levegő és több üzemanyagot fogyasztana a gép... 3 Nem ad szikrát vagy üzemanyagot a motor ,mert megtiltja neki az északi sark vagy mi miatt ne működne???

Erre a válasz hogy én hülyevagyok és kész...

Nem értem miért ragaszkodnak eltéríthetetlenül az emberek ezekhez a történetekhez??


2014. jan. 8. 23:20
 1/2 *Nekomimi* ***** válasza:

Teljesen megértelek. :D

Ez nálam is elég gyakran előfordul. Tényeket sorolok fel , hogy bizonyítsam az igazat, de végül én vagyok a hülye. :D

Nem tudom, erre én is kíváncsi lennék, hogy ez miért van így. :D

2014. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akosakiraly ***** válasza:
Nem értem miért vitatkozol olyannal aki szerinted buta. Azt úgyse soha az életbe nem győzöd meg ahz igazadról. Erre van is egy jó mondás: Ostoba emberekkel azért nem szabad vitatkozni, mert lehúznak a saját szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
2014. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!