Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mit gondoltok egy 160...

Lányok! Mit gondoltok egy 160 centis gimis fiúról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi bajod van?
2013. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9-esnek válaszoltam te eszes.
2013. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a magam 150-e régiós magasságával tök jó lett volna akkor, amikor még gimis voltam :D. Most ugyan egy 180-as sráccal járok, de a magasság nekem nem volt előírás :D.
2013. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, konkrétan mire vagy kíváncsi. Ha kisebbrendűségi érzésed van az alacsony testmagasságod miatt, megnyugtatlak, hogy felesleges.

Valószínűleg még fogsz nőni, a fiúknál a végleges testmagasság 20 éves korra alakul ki. Ha mégis ilyen maradsz, akkor se ess kétségbe! (A férjem 158 cm magas, de nagyszerű ember és már több mint húsz éve együtt vagyunk. :) Tehát a szerelmet nem befolyásolja a testmagasság, csak ostoba felszínes libák alkotnak így véleményt valakiről. Gondolom, ilyet meg nem akarsz)

2013. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!