Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról, aki...

Mi a véleményed arról, aki sokat utazott már a világban? Irigyled őt?

Figyelt kérdés

A haverom sokat utazgatott, de a házuk, meg a kocsijuk ilyen átlagosnak mondható, nincs se nyaraló se luxus holmik a lakásban, se drága telefon, ruha, ilyesmi.

A szülei úgy voltak vele, hogy Ők a nyaralásban, utazásban lelik meg a szépet, és arra költöttek.

És mikor meséli az élményeit egy embernek, akkor megkérdezik, hogy hol látta, történt?

És mondja, hogy USAban, és erre a reakció 90%ban: "Te voltál ott? :O"

De nem dicsekszik sose, csak meséli, a történetet, mert ugye szeret dumálni, és rákérdeznek.

De ez ilyen irigykedően hangzik amikor meglepődnek!

Egyszer végig kérdeztem merre járt eddig külföldön, és van 1 pár ország, de csak pár napot volt mindenhol, nem ám hónapokat nyaraltak ott, nem értem miért szégyen ez!

Itt volt már: Anglia, Franciaország, Németország, Ausztria, USA, Spanyolország, Görögország, Olaszország, Horvátország, Szlovákia, Románia, Ukrajna, Szerbia, Egyiptom.


És ezt ha meséli az emberek úgy: "de jó neked! hűűű"

De nekik meg sokaknak, meg drága kocsijuk, házuk van, abból a pénzből lehetett volna elmenni azért 1-2 környező országba.


Most ha valakiről kiderül, hogy sok helyen járt, az irigylésre méltó?

Belőled mit vált ki, ha kiderül valakiről, hogy sok helyen járt már? Irigyled?

Szóval a kérdés, hogy mikor az emebrek mondják, hogy "hűűű ott is voltál? :O" akkor az irigykedésből csinálják?



2013. dec. 3. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem adatik mega lehetőség (nekem se) hogy külföldön nyaraljanak főleg úgy, hogy ott is alszanak, így természetes, ha mindenkit érdekel a barátod élménybeszámolói. Néhányan biztos irigyek is rá, de nem minden ember csak féltékenységből kérdezget. pl biztos téged is érdekelt mikor először hallottad, hogy volt az USA-ban stb...

Én nem irigylek semmit senkitől. se azt, ha már sok helyen járt, se azt, hogy sok helyen nyaralt. Néha persze belegondolok, hogy milyen lenne, ha valahol külföldön nyaralnék, de ezért senkit nem irigylek.

2013. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen kezdtem el utazgatni, föként egyedül. (Most vagyok 28 éves) Közel 20 országban jártam. Amikor kevesebb pénzem volt, fapadossal ( 4900 ft volt oda-vissza :D) lementem Milánoba, onnan vonattal, meg stoppal tovább a dél olasz riviérára. Sátorban aludtam, és konzerveket ettem. :D Amikor meg volt pénzem elmentem 2 hétre a Zöldfoki szigetekre. Az hogy ki hova tud elutazni csak annyitol függ, hogy akar e az illetö utazni..19 évesen Angliában kezdtem dolgozni, majd Belgiumban és Izraelben..utána Ausztria, most pedig Franciaországban élek. :) A hüüü ott is voltál -ra nem tudom a választ. Nekem elég kevés ismerösöm tudja, hogy sokat vagyok uton. A nagymamám az, aki felirkálja az országokat és élménybeszámolokat tart a nyugdijasklubban az én utazásaimrol. Egy utazás akkor lesz érdekes, amikor majd te magadnak fizeted be az utat, illetve te fizeted be a szüleidet..addig meg nincs min irigykednie senkinek sem.
2013. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!