Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 90-es évek belli ruhát ki...

Egy 90-es évek belli ruhát ki merne felvenni a mai világban?

Figyelt kérdés

aki úgy öltözik mint akkor annak megmondják hogy nem normális. de szerintem akkor elég fasza ruhák voltak. jobban

tetszenek azok mint a mai darabok.


2013. aug. 24. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
most jönnek " hogy nem vagy fix kedves kérdező "
2013. aug. 24. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam már pl. Lana Del Rey levágott 80-as évek fazonú farmergatyáit? :D Érdekes, őt senki nem cikizi ezért :D Szerintem hordd azt ami tetszik és jól áll. És ha nem érdekel a többiek véleménye cikizni sem fognak érte. A cikizés csak addig érdekes amíg bántja a másikat.. :)
2013. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en szivesen felveszek barmit amiben jol erzem magam :) nekem is tetszenek azok a darabok, en siman hordanam es 18 eves vagyok. sot meg a 80as eveke is tetszett :)
2013. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Peg Bundy(Katey Segal) által hordott ruhákat szívesen hordanám.Akkor divatban voltak a szűkített gatyák,amik a mai világban is megállják bőőőven a helyüket,és nem néznek itt ki emiatt,ha ilyenben jelennék meg..:)

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a mai legújabb darabok a 90-es évekre épülnek most épp ez a divat

Répafarmer,magasitott szárú cipők, motoros rocker bőrdzseki,T poló és pulóver,tükrös napszemüveg stb


Én a magam részéről amikor benne voltam nem birtam a 90-es évek divatját, most ez egy jobb kiadása viszont

2013. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!