Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tobb millios hitelt felvenni...

Tobb millios hitelt felvenni 0 ft-os onerovel lakasvasarlasra ebben a vilagban? Velemeny?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi erővel le is lőhetnéd magad, kevesebbet szenvedsz xd
2011. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
önerő nélkül már nem is adnak, minden bank megszigorította a feltételeket
2011. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha nyugodtan vállalod azt, hogy x évig (a futamidő lejártáig) nem leszel beteg, nem rúgnak ki, nem rúgják ki a párod, nem lesz haláleset a családban és úgy általában semmi ilyesmi nem fog történni, akkor bátran.

Ellenkező esetben gondolkozz! Pont a napokban volt itt egy olyan kérdés, ahol a kérdező még egy albérlethez képest is közel 10 milliót kell fizessen a hitelére úgy, hogy a lakás 8 évvel később kerül teljesen a tulajdonába (értsd: lesz hitelmentes), mintha albérletezne.

2011. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Butaság. Ha önerőre nem tudtatok spórolni akkor a növekedő törlesztőt hogy fogjátok tudni fizetni?
2011. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Valòban nem adnak 0 önerőre lakàshitelt!
2011. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
nem értek egyet - amikor felvettük a hitelt, valóban annyi volt a részlet, mint egy albérlet törlesztője, amit akár 20 évig simán tudtunk volna vállalni - most pedig szinte forintra pontosan a duplája a CHF válság miatt
2011. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
93%

Ha minden áron idegbeteggé akartok válni, szorongani attól miből fizetitek a törlesztést, + rezsi, enni is kell, ruházkodni is, közlekedni is.

Havi átlag kiadás, csak a lakásra, rezsi törlesztés olyan 120 000 ft. és még szerényen is számoltam. Azt a lakást be kell bútorozni. Hát ti tudjátok, hogy mennyire stabil a munkahelyetek, mert ha hirtelen nem lesz egyikőtöknek se munkája, lesz aki fizet helyettetek?

2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
önerő nélkül nem lehet jelzáloghitelt felvenni
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Ki pontozza le a hasznos választ adókat???


Ha ő tud lehetőséget, hogyan lehet önerő nélkül lakáshitelhez jutni, akkor itt a lehetőség, ossza meg az országgal az információt, melyik bankfiókban álljunk sorba!


De nem mellébeszélni, hogy hallottam, meg stb... Én is bankban dolgozom, az utóbbi időben az ingatlan 60%-át adjuk meg, nagyon ritkán a 70%-át...

2011. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Penzugyi tanacsado vagyok nagyon jol tudom mi a helyzet :D Itt nem is rolam van szo hanem egyik ismerosomrol, o mondta, hogy jovo nyaron akarnak 8 M-ert hazat venni 0 ft-os onerovel.. Mondtam nekik onero nelkul mar nem nagyon adnak ha megis a gatyajuk megy ra. Azt mondta h ok mar beszeltek az Otp-vel azt mondtak nekik nem gond :D csaj nem dolgozik, pasija informatikus.. Sajat lakasomat veszem a heten onerobol es 21 vagyok..
2011. dec. 11. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!