Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tobb millios hitelt felvenni...

Tobb millios hitelt felvenni 0 ft-os onerovel lakasvasarlasra ebben a vilagban? Velemeny?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 21:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ugyhogy engem hagyjatok ki. Mellesleg senkit nem pontoztam se le se fel :)
2011. dec. 11. 22:12
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
21 évesen senki nem tud önerőből min.7 millát kiperkálni:))
2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Pff..

Kissé sàntìt a dolog...

Pénzügyi tanàcsadòként lehetne némi ràlàtàsod, hogy az OTP màr a vàlsàg előtt is az egyik legnagyobb önerőt kérő bankok közé tartozott, nem hogy most megoldjâk 0 önerővel a hitelt...

2011. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Az onerot ugy ertettem,hogy hitel nelkul. Persze kaptam 1-2 millios tamogatast szuleimtol de tobbi sajat. ;) Es nem lehetetlen ha nekem sikerult, bar minimalberbol biztos nem sikerult volna. Tovabba en irtam neki,h nem fognak kapni csak tudom. Irta,h ok mar beszeltek az Otp-vel meg csak Otp.. Nevettem egyet,hogy vannak meg buta emberek.. Foleg 1 fizetesbol megnezem, hogy elnek meg :)
2011. dec. 11. 22:50
 15/28 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem aki itt kritizál engem (holott nem is rólam volt szó), hogy lehetetlen 21 évesen ennyi önerővel rendelkezni nincs tisztába azzal, hogy mennyit keres egy pénzügyi tanácsadó. :) Az emberek 90 %-nak ebben kéne dolgozni nem irigykedni a másikra mert ebben semmi sántítás nincs.. :) Elárulom neked a mi területi igazgatónknak ebben a hónapban több mint 5 M volt a fizetése... Én még nem tartok azon a szinten de számolgassatok mielőtt hülyeségeket irkáltok mert ti minimálbérből éltek.. Nem vetek meg senkit, de ne magatokból induljatok ki.
2011. dec. 11. 23:04
 16/28 A kérdező kommentje:
Ja, es a legfontosabbat elfelejtettem 23 eves a srac...
2011. dec. 11. 23:18
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Okoskám, ha mindenki pü tanácsadó lenne, előbb-utóbb elfogynának az ügyfelek :) Egyébként meg a tesóm meg a csaja is 0 önerővel vett lakást tavaly, és a törlesztő sem lett sokkal több azóta. Megoldották, pedig még csak nem is pü területen dolgozik egyikük se.
2011. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Azért az informatikusok se keresnek rosszul. Ha valaki jó benne, akkor 300 nettótól indulnak és határ a csillagos ég. Néhány év gyakorlattal elég gyakori fél milás nettó.


Önmagában az, hogy az egyik fél keres csak, nem jelent semmit.

2011. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Igen, egyik fél keres kb 250 ezret.. Mert nem fizetik meg a melóját... :D Másik meg semmit.
2011. dec. 12. 11:32
 20/28 anonim ***** válasza:
Az a baj a kérdezővel,hogy nagyon lenéző.Nem mindenkinek löknek oda a szülei 1-2 millát.Tényleg nem lennének ügyfelek,ha annyi lenne a pénzügyi tanácsadó:)E.
2011. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!