Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valamit nagyon szerettetek volna csinálni, de amikor oda jutottatok, hogy nekikezdjetek elbizonytalanodtatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, mint elkezdeni valami új dolgot tanulni, akár táncórára járni, énekelni, zenét tanulni, nyelvet tanulni, szakmát, akármit.

Nem muszájból, hanem mert akartátok. És amikor végre sikerült, akkor elbizonytalanodtatok, hogy tényleg akarjátok-e ezt? Mit fog szólni a környezetetek, mi lesz, ha beleöltök x pénzösszeget, és rájöttök, hogy mégsem akarjátok, vagy mégsem nektek való?

Én most akarok belekezdeni valamibe (hogy mibe az teljesen lényegtelen), és ezekkel a félelmekkel találtam szembe magamat...


2013. nov. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én ugy vagyok vele h bármi amit kitanulok papir a kezembe és ha olyan van h évek mulva mégis oda sodor az élet h mégis azt kell csináljam akkor pl lehet h elég egy ismétlö tanfolyam és már mehetek is.

a tánc nem gond ha nem tetszik abbahagyom. egy tanfolyamba bele kell ölni az tény. nézz utána anank amit szeretnél kérdezz körbe miylen mit kell csinálni. ezzel már megalapozhatod tudsz mérlegelni.

2013. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem állandóan ez van. Nem tudom, miért van, de szeretnék túllépni rajta.
2013. nov. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomix112 válasza:

önbizalom hiány, álltalában olyankor törföl amikor egy megszokot procedura után akkar váltani, néha rossz megjegyzéseketkapsz?, vissza jelzések hiánya vagy potatlansága? meg még sorolható

tipp: kezdel szerepelni (színjátszó szakör, rajz, tánc, zene foglalkozások, vagy csak simán sportolj de ne egyedül , beszélj öszintén valakivel

(ha szeretnélbővebb segitséget akkpr írjj :) )

2013. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!