Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt sok nő hogy...

Miért hiszi azt sok nő hogy felsőbbrendű? Így akar önbizalmat növeszteni magának?

Figyelt kérdés
Csomó helyen halottam már csomó nőtöl hogy ők fejlettebbek és képesek olyanokat mondani hogy azért mert tovább élnek meg mi szőrösek vagyunk és ezért közelebb állunka majmokhoz (mikor ez pont fordítva van)stb. Hihetetlen buták és tudatlanok de közben azt hiszik minden tudnak....

2013. nov. 16. 23:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Fura családban nőhettél fel... szegény anyukád...!"


Ez egyáltalán hogy jön ide??

2013. nov. 17. 14:11
 12/13 Grielean ***** válasza:
91%

"Kérlek szépen ha lusták vagytok utána nézni ne kötekedjetek....

Gondolom X és Y kromoszómáról halottatok már.. XX van a nőknek XY a férfiaknak, az egész genetika állomány az emberben 2%-al különbözik a csimpánzétól, a Y kromoszóma viszont 30%-al mivel sokkal gyorsabban mutálódik mint az összes többi....Ez nem jelenti azt hogy fejeltebbek vagyunk, csak arra akartam rámutatni hogy teljesen hülyeség amivel érvelnek"

Az Y kromoszóma csak 1 a 23-ból! Az egészt sosem egyetlen rész határoz meg!

Tájékoztatásul közlöm, hogy a többi kromoszómát megnézve is találunk olyat, ami jobban egyezik a csimpánzok génkészletével, és olyat, ami kevésbé. De ettől még jogosan néznek gyökérnek, ha valami olyan dumával próbálsz jönni, hogy az ember keze közelebb áll a csimpánzokhoz, mint a lába. Miért? Mert a láb komolyabb elváltozásokon ment keresztül. És? Attól, hogy egy testrész gyorsabban mutálódik, még ugyanakkor váltunk el a törzsfejlődés során, és összességében épp ugyanolyan távolságra vagyunk, mi, emberek!

Vagy ha egy férfinak erősebb a testszőrzete, akkor rá is ráfogod, hogy ő közelebb áll a majomhoz, mint te, hisz a majmok szőrösebbek, mint egy ember? Vagy aki alacsonyabb, az közelebb áll az embernél alacsonyabb csimpánzokhoz? Mert ezeket is a gének határozzák meg! Noha természetesen ezeket az embereket is épp ugyanannyi fejlődés választja el a csimpánzoktól, mint téged!


Ja, egyébként gyanús is nekem ez a 30%-os dolog. Mutatnál ezzel kapcsolatban valami hiteles kutatási eredményt?

2013. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12

És én ezeknek a dolgoknak nem is állítottam az ellenkezőjét, teljesen fölösleges volt ezt leírnod.

2013. nov. 17. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!