Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt sok nő hogy...

Miért hiszi azt sok nő hogy felsőbbrendű? Így akar önbizalmat növeszteni magának?

Figyelt kérdés
Csomó helyen halottam már csomó nőtöl hogy ők fejlettebbek és képesek olyanokat mondani hogy azért mert tovább élnek meg mi szőrösek vagyunk és ezért közelebb állunka majmokhoz (mikor ez pont fordítva van)stb. Hihetetlen buták és tudatlanok de közben azt hiszik minden tudnak....

2013. nov. 16. 23:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%

Nem!

Az ilyen nő nagyon beképzelt és nagyra van magával!

Csak adja az észt ami neki nem adatott meg....

Általában ha ezeket mondják más nőkre akkor ők is ennyire vannak saját maguk önértékelésével! ;)

2013. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Hány éves vagy, kérdező? Hatnál nem több, ugye?! :-D

A kérdéskiírásod alapján Tőled még egy alga is felsőbb rendű :-D

2013. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2

Kár hogy csak sértegetni tudsz normális kommunikáció helyett....

2013. nov. 17. 00:27
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

dehogy hiszik azt.

főleg azok nem akik így kimondva erősítik azt az ingatag kis önérzetük,amit olyan könnyű összeroppantani,mint egy száraz falevelet.


akkor szoktak ilyeneket mondani ha flörtölni akarnak veled,játékosan incselkednek,magasalabdát dobnak.

csak persze van sok olyan balfarok,mint te aki szó szerint érti a nők szavait,pedig ha valakikét,akkor a nőket soha nem szó szerint kell érteni,ezért is nők nem férfiak többek között.

2013. nov. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"képesek olyanokat mondani hogy azért mert tovább élnek meg mi szőrösek vagyunk és ezért közelebb állunka majmokhoz (mikor ez pont fordítva van)stb."

:-D :-D :-D

Jaaaaj, ezen annyira jót röhögtem! :-D Komolyan ennyire ...khm... vagy? :-D

2013. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

De most komolyan: szerinted a nők közelebb állnak a majmokhoz?

Fura családban nőhettél fel... szegény anyukád...!

2013. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Grielean ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak vannak olyan harcos feministák, akik már átestek a ló túloldalára. Nem kell miattuk letargiába esni!

Viszont mire akarsz utalni azzal a "pont fordítva van" kifejezéssel? Mert ha te ilyen kifejezéseket dobálózol nők irányába, akkor az is elképzelhető, hogy egyszerűen csak megsérted őket a saját egoista dumáddal, és próbálnak visszavágni...

2013. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert mint azt írtad buták. Vagy épp istennők. :P Vagy csak azt képzelik.
2013. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5, 6, 7,

Kérlek szépen ha lusták vagytok utána nézni ne kötekedjetek....

Gondolom X és Y kromoszómáról halottatok már.. XX van a nőknek XY a férfiaknak, az egész genetika állomány az emberben 2%-al különbözik a csimpánzétól, a Y kromoszóma viszont 30%-al mivel sokkal gyorsabban mutálódik mint az összes többi....Ez nem jelenti azt hogy fejeltebbek vagyunk, csak arra akartam rámutatni hogy teljesen hülyeség amivel érvelnek

2013. nov. 17. 14:03
 10/13 A kérdező kommentje:

4

Te olyan hülye vagy hogy nem is szívesen válaszolok. Képzeld meg tudom különböztetni a két dolgot és nem gondolom hogy pl.: egy fórum hozzászólásban éppen velem akar flörtölni....

Értem én hogy nagy akarsz lenni és itt dicsekedni hogy te megérted a nőket én meg csak egy tudatlan balf..asz vagyok de inkább ne itt tedd.

2013. nov. 17. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!