Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek szerint miért...

Egyes emberek szerint miért szégyen, hogy nem vagyok fent a fészbukon?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, amúgy is utálom az embereket és nem vagyok kíváncsi arra ki milyen jól érzi magát és az idegesítő babaposztokat meg lagziképeket.
2013. nov. 15. 13:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Plusz a cégek meg ne informáljanak le, ha valahol voltam állásinterjún. Hallottam a HR-esek csicska informatikusai törnek fészbukot, hogy több információt szerezzenek az állásra jelentkezőről. Hánynom kell. Pfejjj.
2013. nov. 15. 13:19
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. minden ember tartozni akar egy közösséghez, így képződik eleve egy társadalom, ezért nemigen értik meg, ha valaki kihúzza magát, ahogy az élet más területein sem, pl amikor mindenki megy almát szedni, nem tolerálják szívesen, ha valaki megy tojik rá


2. viszont vannak olyan emberek akiknek olyan színes az élete, hogy tele vannak barátokkal, állandóan csörög a telojuk, minden napjuk érdekes és szabad, meg mint egy "nyaralás", ők speciel szánják a faceseket.

2013. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy az a vagány, aki nincs fent azon a szarságon. Én szégyenemre sajna fent vagyok, de hát szükségem van rá, mert csak így tudok gyorsan kapcsolatba lépni néhány ismerősömmel. Amúgy legszívesebben lehúznám az egészet.
2013. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legalább kiérdemelném ezt a pólót:

[link]

2013. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
pont én is valahogy így gondoltam, mint utolsó :)
2013. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2013. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom azt, aki minden vele történt pillanatot megoszt fb.-on, meg ídézeteket rak ki 10 percenként és legtöbbször még maga se olvassa végig, meg felse fogja mit jelent, ez a szánalmas kategória. Egyszerűen az ilyeneket kikell szűrni ,nem gyűjteni kell az ismerősöket hanem a meglévőkkel fentartani, ez lenne a közösségi oldal lényege, nem az hogy 5000 ismerőssel pampogj mikor abból lehet 100nak az utcán se köszönnél. Egyébként ez a hr-es dolog meg már átmegy üldözési mániába, biztos hogy van ahol megnézik az oldaladat, de az hogy feltörjék nevetséges ez biztos hogy nagyon ritka. Ha annyira félsz az ilyenektől úgy írod be a neved, hogy ne tudjanak megtalálni sem és kész.
2013. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

DEVIÁNS VAGY!

Hogy mered? :))))

2013. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

100nak se*

és az hogy utálod az embereket az a szánalomra méltó nem az hogy nem vagy fent

2013. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hát, szerintem bizonyos szempontból hasznos a facebook, mert így gyorsan tudok kommunikálni az osztálytársaimmal, osztályfőnökömmel, vagy például én ott kapom meg, hogy mikor hova kell próbára mennem fellépnem, de másra nem használom. Egyetlen információ ami megtalálható rólam az a nevem.
2013. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!