Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit képzel magárol? Mért...

Mit képzel magárol? Mért teheti meg?

Figyelt kérdés
Álltam a gyógyszertárba. Rengetegen voltak, mint mindig. Sorra kerültem. Elvette a gyógyszertáros a recepteket, behuzta a skennelövel, bevitte a gépbe, elökereste a gyógyszereket. Egy 50es mitugrász, nagyarcos odaált az egyik üres pénztárhoz ahol a gyógyszerészem keresgélt az egyik fiókba. Kérdezet töle a csóka, gyógyszerészem megnyugtatta, hogy van olyan amit keres, majd megnézi. Odaált mellém, beleliheget a fülembe, miközben 1000en áltak mögöttem. A gyógyszerész mondta a hülyéjének, hogy még kiszolgál engem. De nem állt vna arréb. Kérdezet a gyógyszerész, hogy kérek e vmit még, gyógyszeradagolás irjon e rá. Ez a kelemetlen kujon, meg válaszolt, hogy ismeri a gyógyszereket. A gyógyszertáros fején is látszott, hogy sok neki a tag, majd mondta, hogy még mindig én vagyok a soron. Mikor kérdeztem vmit a gyógyszerésztöl, akkor is közbedumált. Legszivesebben felrugtam volna. Végig ott állt melletem! Minek? Vigyorgot, tette a jopofit, ugycsinált mintha vmi fontosember lenne, pedig 1 senki. Anyira bosszantot.

#disznó #kretén #pökhendiség #vénszar #felrugom
2013. nov. 8. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is kiakasztanak az ilyenek :(
2013. nov. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam hasonló helyzet szemtanúja. Ott a gyógyszertáros felszólította a tolakodó emberkét, hogy fáradjon vissza a sorba. A gyógyszertárban nem véletlenül van kb 2m távolság a várakozó és éppen soron lévő emberek között. Adott esetben kínos, kellemetlen kérdésekre kell válaszolni ami senki másra nem tartozik csak a patikusra és a betegre. Ez olyan mint az orvosi titok, szvsz.
2013. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát miért nem osztottad ki? Először meg kell kérdezni, hogy milyen életveszély miatt ennyire sürgős neki - ha pedig elkezd terelni, akkor lehet neki megmutatni, hogy a sor másik végén próbálkozhat.


Én mondjuk így szoktam hasonló esetekben, de se boltban, se busznál nem veszem jó néven ha valami ügyes pont elém akar bevágni a sorba...

2013. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen semmirevaló paras.ztok,ez ellen nem sokat lehet tenni,bár ha megmondtad volna neki,hogy ide hallgass öreg,ne dörmögj bele a más dolgába,hanem várd csak ki a sorod b@s.zod....biztos behúzta volna fülét farkát,azt meghátrált volna,néha agresszívebben kell fellépni,és elég a szavak ereje.
2013. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen gyökér van, el kell küldeni őket a fenébe. Kedvencem a tesco expressz, ahol egy sorban állnak az emberek kasszához és a legelső megy az éppen felszabaduló kasszához. De mindig van egy csomó idióta, aki kihuppan két sor közül és lazán beáll egy aktuálisan üres kasszához és boldogan fizet, hogy nem is volt sor. Mögötte, meg ott morog egy fél bolt.. ilyenkor normálisabb kasszás szokta mondani, hogy sajnos nem ő jön, menjen a sor végére, de nem mind ilyen.
2013. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!