Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki elárulná hogy mit...

Valaki elárulná hogy mit képzel magáról ez ***?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mielőtt azzal jönnétek hogy csak kamu:nézelődtem oldalán,volt róla szó,az egyik bejegyzésében kritizált is a Velvet magazint mert szerinte amit ő csinált az nem alázás...



#Norbi #lőjjükmárfejbeakedvemért
2013. aug. 7. 00:53
 1/8 anonim válasza:
0%
miért lenne alázás? nem magyar nőt tett ki, és különben is meglehet a véleménye róla, és igaza van.
2013. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Feltételezem nem láttad hogy mit írt ki.

Amúgy attól hogy nem magyar nő még nincs hozzá joga,emellett szétnéztem az oldalán,ahhoz képest hogy a kövérek pénzéből él bámulatos, hogy mennyire lenézi őket,arról nem is beszélve hogyha olyan hozzászólás van amiben arról panaszkodnak hogy hiába fizetik ki a sok pénzt nem fogynak a termékeitől válaszra sem méltatja őket.

Ha ez nem lenne elég a módszere semmit sem ér,4kilót akartam leadni,csináltam a tornáját,alig volt eredmény,váltottam,szinte azonnal lement.

2013. aug. 7. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
most emiatt nem fogok tudni aludni éjjel... ki nem szarja le hogy mit gondol vagy mit írogat ki? amúgy igaza is van aki kövér ne zabáljon annyit azt csá
2013. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó. Nem tökéletes senki.
2013. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas, hogy 2013 -ban még mindig van olyan hülye aki ennyit tud írni, hogy aki kövér az ne zabáljon annyit...
2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig a fogyás alapja a kalória bevitel csökkentése
2013. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig igazad van. De én ismerek olyan embert, aki naponta eszik vagy 2000 kalóriát és olyan mint a szélben lengedező nádszál (suliba napi 5 szendvicset vitt, és alig várta, hogy hazaérjen enni) míg én naponta 1 szendvicset ettem a suliban és nem ott ebédeltem, de számolgatnom kellett, mindig 1-4 kilóval több voltam mint az ideális. Tehát már itt megbukott a "nezabálj annyit oszt kész" elméleted.


A kalória bevitel mérséklése nem elég, nem minden esetben válik be! Mindenféleképpen, (főleg nők esetében) utána kell nézni a pajzsmirigy problémáknak (nők betegségének hívják, ha alulműködik a hormontermelése, akkor az ember: hízik, fárad, hullik a haja, izzad, meleg a teste, magas a koleszterinje, zsíros a mája, ésatöbbi).


Meg kell nézni, hogy nincs-e neki II. diabetesze. Ha van az egy betegség.


Nyomi Norbinak pedig nem a beteg embereket kellene fikáznia, hanem BIZTATÁSSAL segítenie kellene. Szerinted melyik ember dolgozik jobban? Aki mögött áll a főnöke és szapulja, hogy milyen rossz munkaerő, vagy aki előtt áll, és biztatja, hogy ügyesen végzi a munkáját, csak így tovább.


A bántás sose használ! Félelemből nem lehet előre haladni. Ez az ember azzal, hogy ismeretleneket sunyi módon hátulról lefényképez és pocskondiáz szó szerint a háta mögött, nem segíti a fogyásukat, vagy a betegségükből való kigyógyulást, hanem önbizalomhiányt okoz, és ezek a nők az önbizalomhiányukból fakadóan ki se mernek majd menni. Hát még futni járni vagy tornázni (hiszen béna szarok).


Meg mi okon ítél meg másokat? Nézzen a feleségére. Porshe-ra van pénzük, de a fogát megcsináltatni már nincs?


Lenne még mit írnom, de mennem kell orvoshoz. Na viszlát.

2013. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem bukott meg, mivel épkézláb érvet nem sikerült felhoznod. felhoztál egy példát, hogy a haverod mennyit eszik mégis sovány. ez nem ellenérv. mellesleg zárójelben ő biztos ilyen típus, de valószínűleg eltúlozta a dolgokat hogy egy kicsit menőzhessen. visszatérve pedig ha valaki azt állítja, hogy alig eszik, mégis hízik, nos ilyen ember is akad. akkor még jobban csökkenteni kell az adagot (mellesleg az esetek 90%-ában ez az alig eszek, kb azt szokta jelenteni, hogy nem zabálja tele magát, de folyamatosan csipeget, így tényleg nem tűnik soknak.)


Nem mondtam hogy ennyi elég a fogyáshoz, fontos a sport is, csak ez az elsődleges. Aki pedig hormonbetegségekkel meg hasonlókkal jön, hát igen. 1000-ből egy ember talán tényleg hormonproblémák miatt hízott el. A maradék 999 csak kifogást keres, hogy nem az ő hibája, és hogy ne kelljen semmit csinálnia, csak ehessen tovább, ahogy eddig (vagyis a napi kalória szükséglet 3-4-szeresét elfogyasztva).


Amúgy meg személyes véleményem szerint ez az egész norbi étrend meg hasonló szarok nem érnek semmit, csupán megszedik magukat a showműsorukkal és ennyi.


köszöntem

2013. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!