Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hilary Duff miért mondja...

Hilary Duff miért mondja magáról hogy vándor cigány lány?

Figyelt kérdés
Pl.: a tökéletes pasiban hogy vándorcigány lány, meg a gypsy woman, cigány hilary?
2009. aug. 15. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
igen,cigàny szàrmazàsu!
2009. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Melyik szülije? Csak hát tudom hogy vannak fehér bőrű romák de hát ő neki annyira szép fehér bőre van.
2009. aug. 15. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom,csk biztos vagyok benne,hogy olvastam,hogy cigàny szàrmazàsu,de nem magyar oldalon.

Ha megtalàlom,bemàsolom

2009. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oláh cigány lenne?:O Durva! Nem mintha ellenérzésem lenne a cigányok iránt csak furcsa, h ennyire szép és ismert!
2009. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahha, engem is ezért lepett meg és főleg egyáltalán nem mulatós a zenéje hanem modern.
2009. aug. 15. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában a cigány nem olyan negatív szó, mint Magyarországon...egyébként a Gypsy Woman c. számot nem magáról írta, tehát nem ő magáról mondja ezt. A szám valószínűleg Nicole Richie-ről szól. Ez főleg ezekből a sorokból tűnik ki: "Talks with a grin cause she's got no shame, enjoys the fame, bringing down the family name". Meg az, hogy egy filmben mit mond, az egy dolog. Az egy szerep. Nem hiszem, hogy cigány lenne, de lehet, hogy az...az az USA-ban nem szégyen, mindenki keresi a gyökereit. Nekem is volt itt az USA-ban egy osztálytársam, aki nagyon büszke volt a cigány származására, mert valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy a cigányhoz Európában milyen sztereotípiák társulnak. Az USA-ban nincsenek cigányok, ezért nem nagyon tudják, hogy milyen a cigány és a kinézetét sem tudják elképzelni.
2009. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Láttam egy dok.filmet ahol amerikaiak tüntetek hogy nem kellenek nekik a cigányok meg minden... xD de hát azért Amerika és Európa két külön dolog.
2009. aug. 19. 23:18
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért ,mert mindig költözik egyik helyrőlegy másikra
2009. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Hilary Duff?
2009. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Google vazze, utána válasz..
2009. nov. 21. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!