Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegiszony? Van aki tudja a...

Angelik@ kérdése:

Tömegiszony? Van aki tudja a megoldást erre?

Figyelt kérdés

Ma utaztam a metrón és mikor leszálltam, a szokásos hatalmas tömeg várt, amin átkellett verekednem magam.

Éreztem hogy bizonytalan a mozgásom/járásom, szinte lever a víz, kényelmetlenül éreztem magam és csak arra vártam hogy kikerüljek onnan.

Van más is aki ebbe szenved? Esetleg valami módszer van ami ezen segíthet? Kegyetlen rossz érzés és nem tudok ellene tenni. 21 éves vagyok, nem túl korai az ilyen fóbia?


2013. okt. 25. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, és én is irtózom a tömegtől. Furcsábban veszem a levegőt, és előjön a köpködési kényszer. Azzal nyugtatom magam, hogy a sok ember között amúgy is minek parázzak? Nem ismerem őket, nem is fogom valószínűleg látni őket többé. Nem szeretek a középpontban lenni, és a tömegben le tudok rejtőzni. Így túl lehet élni akármilyen tömeget is.
2013. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

16 éves? Akkor én ne is panaszkodjak...

Nekem köpködési kényszer nincs, viszont a tömegtől irtózom. Megpróbáltam tudomást sem venni róla mint ahogy te is, de addig amíg nem sodródik ki onnan, addig szinte minden erőlködés hiába. Köszönöm hogy megosztottad velem, ez sokat segít nekem is. Remélem eltűnik magától ez az érzés...

2013. okt. 26. 01:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor én mit szóljak? 15 vagyok és nemcsak hogy a tömegtől irtózom, de még attól is, ha 1 idegen ember van a közelemben :/
2013. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!