Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7, van egy mappa, kis...

Windows 7, van egy mappa, kis lakattal. Sehogy sem tudom eltávolítani! Valaki valami megoldást?

Figyelt kérdés
Unlocker, Zsoft uninstall, egyik sem tudta törölni. Nem rendszer mappa, nem tudom hogy került oda. Ha megnyitom találok benne egy exe dájlt, de semmire nem reagál. Ha törölni akarom, rendszergazdaként engedné, de nem kér felhasználó nevet-jelszót, semmit. Egyszerűen nem tudom kitörölni. Ötlet?

2013. okt. 23. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen liveCD-ről bootolj be, és onnan töröld le.

Pl. ubuntu live, vagy winPE

2013. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Ubuntu az a rendszer amit nem kell telepíteni,úgy is lehet használni?Nem használtam még,de ismerem.Megpróbálom azzal.Majd írom hogy sikerült-e? Köszi
2013. okt. 23. 14:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valami.Ha felállt az Ubuntu kell hozzá valami törlő program,vagy csak szimplán letudom majd törölni?
2013. okt. 23. 14:37
 4/5 tabaki ***** válasza:

Elvileg simán törölheted a fájlkezelőjével.

Eső után köpönyeg, de erre elég lett volna valami jóval kisebb méretű disztró, mondjuk Puppy Linux.

Egyébként a legtöbb linuxnak van feltelepítés nélkül is működő live-CD-je.

2013. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor először Ubuntu,ha nem műxik,akkor Puppy Linux.
2013. okt. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!