Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy őszintén mi a véleményetek az olyan lányról aki:

Kedves, aranyos, közvetlek minden fiúval, ugratják egymást, megöleli őket, de egyikkel sincs együtt, csak barátok. Van amikor flörtölnek, de akkor se komolyan. Sose csókolja meg őket, ölelésnél (vagy arcra puszi) nem megy tovább tényleg csak jóban van velük.

Szerintetek miért gondolják h ribi (vagyok) ?

15/L


2013. okt. 25. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jófej lehetsz, de gyerekes.
2013. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
gyerekes?:) hmm..igen egy szinten, hiszem még csak 15 vagyok, de másrészről nem annyira mint a velem egykorú:)
2013. okt. 25. 14:28
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is tizenöt éves lány vagyok, szóval nagyjából el tudom képzelni a dolgot. És igen, azt gondolom, hogy ha minden második sráccal olyan hű de közvetlen vagy, akkor belejátszhat az is, hogy egy kicsit kelleted magadat, egy kicsit többnek hiszed magadat, mint a többi lány. Hiszen ha flörtölsz velük, de csak poénból, nem akarsz senkivel se összejönni, az arra enged utalni, hogy nem veszed komolyan őket, de azt gondolod, ha akarnád, megkaphatnád bármelyiküket.

Nem magas lóról akarok beszélni, nekem is volt (vagy van, attól függ, hogy tartós lesz-e a fegyverszünetünk) fiú barátom, de nagyon ritkán öleltem/ölelem csak meg, és soha nem flörtölünk. Egyszer viszont csókoltam már meg. Én ennyitől már hatalmas ribinek érzem magamat, mert érzelem nélkül tettem, de hát ez attól függ, kinek mi jelenti a ribit. Nálam lehet, hogy már te is beleesnél, főleg, ha igaz a tézisem, hogy szépítettél egy-két tényen magadat illetően.

2013. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Van egy fiú aki tetszik, és mindenki tudja h rajta kivül senki sem tetszik, és szerintem össze fogunk jönni(máshogy nem tudom megfogalmazni). És nem tartom magam nagy számnak, szóval tényleg nem beszélhetünk magas lóról:) Flörtölés alatt ne azt értsd, hogy csók stb. hanem..áá nem tudom:)

Ja azt elfelejtettem irni, hogy Angliában élek..és itt elég gyakran ölelgetik egymást suliban az emberek..

2013. okt. 25. 20:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Agyonszocializálódás,az ég világon mindenki barát.Ez egy betegség.Valószínűleg felnőtt korodban sosem lesz normális párkapcsolatod,mindennél többet fog érni az örökös barizás,bulizás,és a pasik hülyítése.

(csak a címkérdésre válaszoltam,nem olvastam végig mindent)

2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok naiv tini.:) Most nehogy már azért legyek az mert megölelek valakit.. Te nem szoktad megölelni a barátaidat?"


Ez érdekes, mert nem, én pl. soha.

2015. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!