Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkó mostanában mindenk...

Miért bunkó mostanában mindenki? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Suliban is mindenki flegma velem nem lehet úgy hozzá szólni valakihez hogy ne válaszoljon flegmán.. tanároknak is köszönöm és nem köszönnek vissza.. pedig pont nekik kéne példát mutatni nekünk.. a boltosok rám szólnak hogy ne nézelődjek annyit, mi történt veletek emberek? ( még egyszer mondom akinek nem inge ne vegye magára)

2013. okt. 23. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy így van. Én is észreveszem mostanában. Szerintem azért van, mert jobban odafigyelünk ezekre a dolgokra, és a jó dolgokról nem veszünk tudomást. Elnyom a sötét oldal. :D
2013. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Értem én, hogy a legtöbb ember el van foglalva a munkájával vagy a saját életével, de ha valamit kérdezek valakitől akkor legalább annyira legyen kedves hogy válaszoljon, és ne csak annyit mondjon hogy : nem érdekel, hagyjál békén ..
2013. okt. 23. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Iszonyatos feszültségek, brutális indulatok vannak a látszólag nyugodt felszín alatt. S mivel nem lehet kiadni, nincs 'szelep' a társadalomban, robbanás lesz a vége. (Polgárháború) Lehet elmélkedni a kimenetelén.
2013. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges:)
2013. okt. 23. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így van ahogy a 3. mondja. Ezért durran el mindenkinek az agya olyan hamar, ha bármi nézeteltérés van 2 ember között. És ennek biztos lesz előbb-utóbb következménye.
2013. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a front miatt van részben, mert az időjárásunk annyira összevisszaságból áll hogy egyik nap még nagykabátban kell lenni mert majdnem mínuszok vannak másik nap meg hajnalba is elég egy vékony pulóver nappal meg simán elég a póló is. Tegnap még pulcsiba mentem haza délután a munkahelyemről ma meg egész nap pólóban voltam kint az udvaron.

Igaz én nem vagyok bunkó de sokszor ingerültebb, és fáradtabb vagyok, tegnap nagyon pocsékul néztem ki, na meg hétfőn. A barátnőm azt hitte hogy beteg vagyok. Igaz hogy fiataloknál még nem teljesen normális ha megérzik a frontokat de ez már tényleg olyan durva hogy ránk is ugyanúgy kihat mint az idősebbekre, plusz nekem baleseti sérülésem van ami sajnos örökös még fejben is, bár működik minden de az idegrendszerem nem éppen a legjobb plusz műtéti hegeim is vannak amik már jó 7-8 éve megvannak de ugyanúgy megérzem ha front van. Sajnos ez van nem lehet mit tenni. Nyáron is amikor a nagy melegek voltak főleg júniusba egyik nap még fűteni kellett másik nap meg már szoknyában rohangáltak kint a lányok meg mindenki próbált lengébben öltözködni, na az igazán a barátnőmre hatott ki amikor egyik nap még farmernadrágban meg bőrdzsekiben mászkált, másik nap meg már elég volt egy miniruha is, egy vékonyka kardigánnal, és akkor is csodálkoztam miért ingerültebb, és miért rosszabb a kedve, de nem kellett sokáig agyalnom mire rájöttem hogy front meg minden. meg is értem hogy sokan az időjárásra fogják. Télen is egyik nap tavaszi meleg másik nap mínusz és szakadó hóesés és akkor a volt munkahelyemen a volt kolléganőm sem tudta mi baja miért fáj a feje meg miért szédül.

2013. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jó igaz, de nem hiszem hogy csak az időjárás hozza a bunkóságot...
2013. okt. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!