Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben jobbak a fiú barátok a...

00rebii kérdése:

Miben jobbak a fiú barátok a lányoknál?

Figyelt kérdés
igazából, én egy fiús lány vagyok, több fiú barátom van mint lány, sokan ler..coznak, pedig nem vagyok. más is van így ezzel vagy csak én vagyok ilyen?:O:/ és azt kérdezném még, hogy szerintetek melyik nemmel érdemes barátkozni.. 14/lány

2013. okt. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Remek.
2013. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Sok fiús beállítottságú,vadóc csaj van,nem te vagy az egyedüli.Nem kell mások véleményére adnod,légy önmagad,és kész.Amúgy fiúkkal barátkozni abból a szempontból jobb,hogy nem beszélnek és fúrnak ki,illetve összetartóbbak és kevésbé adnak a külsőségekre.
2013. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem minda2 különböző dolgok miatt jó. egy lánnyal tudsz pletykálni, sminkelni, játszani, és átlagban szerintem a titkaidat is könnyebben elmondod neki. a fiukkal is jó moka baratkozni de vannak hatranyi. a legjobb ha vnnak fiu és lany barataid is. szrintem sokan éreznek így, ne keserdj el! ha 14 vagy most mész uj gimibe nem? akkor ott sok eselyed van uj emberekkel talalkozni. vagy ha nem valtasz sulit akkor kezdj uj kulonorakat/szakkoroket. ismerkedj! de légy hű a régi barataidhoz is. ne hallgass azokra akikre szidnak, de ha sokan ugyanazt mondjak akkor teljesen gondolod végig, miért mondjak ezt?
2013. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, de gyerekkorom óta jobban és hamarabb kijövök a fiúkkal/férfiakkal, mint a lányokkal/nőkkel.

A srácok nem féltékenyek, ha leadsz két kilót; nem kell nekik külön mondani, hogy ezt meg ezt ne adja tovább, mert van annyi esze, hogy magától tudja; nem pletykálnak; nem hazudoznak; nem kétszínűek, őszintén megmondják, ha nagy a s_gged a farmerban, nem csak a hátad mögött; tudják, mit akarnak, nem csak picsognak mindenen; és végül, de nem utolsó sorban EZERSZER jobban lehet velük érzésekről beszélni, mint a lányokkal.

Bónusz: volt már olyan fiú barátom, aki szeretett volna tőlem barátságnál többet is, amikoris pedig nekem kapcsolatom volt - és NEM rondított bele egyik sem, mert felfogta, hogy nem potyára vagyok azzal, akivel vagyok. A lányok szemrebbenés nélkül belesz_rnak a barátjuk kapcsolatába, ha szemet vetnek rá, sőt, akár a barátnőjükébe is, ha megtetszik nekik a barátnőjük párja...

2013. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lány jobban tud a fiúkkal barátkozni és vannak olyan fiúk akik meg inkább csajokkal szeretnek összejárni. Ennek alapvető oka nem az, hogy fiús egy lány, hanem az, hogy az azonos neműek sokszor rivalizálnak egymással. Ha ez valakit érzékenyebben érint, akkor inkább tudatosan vagy ösztönösen az ellenkező neműekkel barátkozik. Ott jobban biztonságban érzi magát, mert ott nem kell versengenie a kortársaival.

A másik nagyonn ok meg az, hogy a fiatal lányok élete inkább a divatról, sminkről, pasikról, csajos dolgokról szólnak, és ha valakit ezek a témák nagyon nem érdekelnek, akkor is inkább a fiúkkal barátkozik.

A kérdésre válasz meg az, hogy nem jobbak a fiúk mint a lányok. Mindenkinek más a jó. Neked a fiúk, más lánynak meg a lány barátok a jobbak.

2013. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, jól jöttek:)
2013. okt. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!