Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Használtak már ki benneteket...

Használtak már ki benneteket barátok vagy ismerősök?

Figyelt kérdés

Sokan jót röhögnek azokon az embereken ,akik ,,hagyták" már magukat kihasználni.Pedig látom sok mindenkivel történik ill.történt ilyesmi,csak nem vallják be.Úgy érzem sokszor,ha nem akarom magam hagyni kihasználás szempontjából,akkor egyedül maradok.Egy ideje nincs egyébként barátnőm.

Benneteket mivel használtak ki,és hogyan?Mi a tapasztalatotok?



2013. okt. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1x hozzánk költözött a nappali+hálós lakásunkba a párom egyik barátnője 1 hétre. Aztán majdnem 1 hónap lett belőle, végül majdnem én tettem ki. Még az 1 hétért sem rajongtam mert amúgy sem csíptem a csajt.
2013. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párszor igen, de azok már nem a barátaim.
2013. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen!A jó kis barátnőm, anyagilag húzott be!Tartozik egy csomó pénzzel, én nélkülözök, ő kapott egy kis pénzt, és eszébe nem jut hogy abból törlesszen. Még várok, bár nem tudom mire?Már le tettem róla. A legszörnyűbb, hogy előtte, ő prédikált a becsületességről.
2013. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A keresztanyám. Úgy 10 évvel ezelőtt előadta a hattyúk halálát, hogy éhen fog halni, adjunk neki kölcsön egy kis pénzt. Anyuék 70 rugót adtak neki (akkor azért az nem volt kis pénz), és lám! Fölszívódott. Szóba sem áll velünk azóta, elköltözött, megváltoztatta a telefonszámát. Ha utcán találkoznánk, akkor gyorsan irányt vált.

Szép kis rokonok...

2013. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem egyszer.. pl a legjobb barátnőm..amikor összevesztünk 10 éve ismertem őt:(
2013. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ó igen nem is egyszer. inkább az hogy visszaéltek a bizalmammal. vagy addig voltam jó barát míg kellett valami. azóta nem adom ki magam és elhárítom az érdekbarátokat. de amúgy én meg nem szoktam segítségért rohangálni, általában magam megoldom a dolgaimat. Azt tapasztaltam, akinek segítek, az utána ezt elfelejti, és sose látom többet. Hacsak nem megint segíteni kell neki.
2013. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!