Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinektek nincs már elegetek...

Tinektek nincs már elegetek az ilyen elkényeztetett gyerekekből?

Figyelt kérdés
kezd nagyon elegem lenni! igaz hogy én is még csak 13 vagyok de az már túlzás ahogy viselkednek a mai gyerekek! lehet hogy én vagyok rosszul nevelve vagy ők de nagyon rossz szemmel nézem hogy 9 évesen már a szerelmük után sírnak! én is vagyok úgy vele h pl tetszik valaki de nem nyíltan ugrálok és sírok az utca közepén hogy őt elhagyták!! szerintetek ez normális?? de csak egy videót kell meg nézni a Youtuben a 10 évesekről és máris meg lesz a vélemény. gondoljatok amit akartok! jöhet negatív pozitív! csak annyit szeretnék tudni hogy tinektek nincs már elegetek az ilyen elkényeztetett gyerekekből?
2013. okt. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is csak 13 vagyok,és szerintem is kifejezetten irritáló. Én 9 évesen azért sírtam,mert lemaradtam a reggeli mesékről..

Meg nem is az hogy elkényeztetett,hanem a szülei egyszerűen nem látják amiket csinálnak(pl. tiltja a szülőt fbn-),vagy a szülő nem törődik a gyerekkel.

Sajnos ilyen a mai generáció,majd rájönnek később mit csinálnak.

2013. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attol miert elkenyeztetett valaki? En peldaul egyaltalan nem voltam elkenyeztetve, jol tanultam, es en is sirtam mar fiuert. Mar hat evesen is. Azert mert ugy ereztem senki sem szeret, az osztalyomban kikozositettek es allandoan bantottak, meg a baratnom is beszologatott neha, es a szuleim meg a legkisebb dologert is buntetest adtak, tiltottak dolgokat vagy megvertek. Volt akkor egy fiu akibe szerelmes voltam, de amikor o ezt megtudta tok bunko lett velem, konkretan meg akart verni. Folyton rola almodoztam azelott, olyanokra gondoltam hogy majd megcsokol, lefekszunk, elvesz felesegul, erre szepen megkaptam. Konkretan osszetort egy almom.

Amugy is mindenen bogtem, ezen miert ne sirtam volna...


Az ocsemnek kb. nyolc evesen volt baratnoje, gondolhatod milyen komoly kapcsolat.. Egyutt jatszanak meg fogjak egymas kezet. Megis szomoru volt es merges lett mikor a lany egyik naprol a masokra le sem sz.rta es mar massal jatszott.


Mindenkinek megvan a maga problemaja. Szerintem mindenkinek vannak "hulye" dolgai kiskorabol.



Azt viszont en sem szivlelem mikor azert hisztiznek hogy megkapjak a legujabb ajfont, hogy miert nem mehetnek diszkozni, miert nem maradhatnak kint ejfelig. Mindig mindenbol a legjobbat, legujabbat kapjak, megsem becsulnek meg semmit. Ha uj telefont akarnak mikozben a regi meg tokeletesen jo, akkor az elozot direkt elhagyjak, osszetorik.. Na az ilyeneket vagnam nyakon peklapattal. :D


Vannak normalisabb kicsik is meg ilyenek is. Visszanezve magam is nagyon hulyen ereznem magam.



Nem tudom ennek mennyi ertelme lett, gyorsan irtam, szoval bocsi a hibakert. ^^" 16/L

2013. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ohh.. végre valaki meg ért .. ma már tényleg ki borúltam amikor. jött 2 9 éves csitri az utcán és csak úgy lehordott mindennek , nem is ismerem őket! .. én már komolyan nem értem egy a mai gondolkozási módszert
2013. okt. 12. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
a második comizónak küldöm hogy ne vegye magára :) ez nem arról szól hogy mindenki olyan .. csak már a dühömet nem tudtam mibe fojtani . itt az én sulimban szinte mindenki ilyen és igen én is voltam 6 évesen szerelmes , de arról van itt szó hogy az nem túlzás kicsit hogy pl fojtogassa a másikat ha megkérdi az állítólagos barátját hogy hány óra van? na erről van szó! nem arról hogy 5-6 évesen azt érezzük hogy szerelmesek vagyunk .. én is pont azért írtam ezt a kérdést ki mert nekem is borzasztó gyerekkorom volt , 5 iskolát be jártam , sehol nem fogattak be mert nem magyar vagyok! (Ukrán).. szóval remélem érted :)
2013. okt. 12. 22:00
 5/7 Angelik@ ***** válasza:
Cukik vagytok, de ne felejtsétek el hogy TI VAGYTOK A MAI GENERÁCIÓ! :)
2013. okt. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt látják indenhol:tv,újságok csak az erőszakot,drámát adják,ezért az értékrendek teljesen elfajultak,sajnálom a mai tizenveseket!kitartás!
2013. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tisztában vagyok vele hogy én is ehez a generációhoz tartozom , de akkor is elegem van a velem egykorúak és kisebbek viselkedéséből! lehet h én is a magam módján meg érem a pénzem. de akkor sem csinálok olyanokat mint ők!
2013. okt. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!