Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért ciki, ha...

Szerintetek miért ciki, ha nem szeretem a onedirectiont, meg justin biebert, meg a twillight-ot?

Figyelt kérdés
Az osztályomban mindenki odavan ezekért. Én egyik na kijelentettem, hogy nem szeretem ezeket, és rögtön kiröhögtek, meg csesztetni kezdtek, hogy milyen ciki vagyok meg ilyenek. Aztán megkérdezték, hogy én mit szeretek, erre mondtam, h inkább MUSE-t, meg Queent, meg AC/DC-t. Most pedig én vagyok "a legcikibb" az osztályban :// Szerintetek inkább álljak ki a véleményemért, vagy legyek én is rajongó? Hogy kell az ilyet kezelni?

2013. okt. 5. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse hogy nem szereted az ilyen szutykokat, ilyesmikért rajongók közé én nem akarnék "beilleszkedni", pláne, ha "cikinek" tartják, ha valaki nem komázza a szutykukat. Örülj, hogy van saját ízlésed.

Majd találsz értelmes arcokat, vagy kinövik ezeket a hülyeségeket a többiek.

2013. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 éve kedvencem a Queen, 1 éve az AC/DC. Mást nem is nagyon hallgatok rajtuk kívül, mindennap felfedezek bennük valami újat.
2013. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-3 év és hamarosan ők is utálják majd ezeket.
2013. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem szeretem. A legjobb barátaim viszont nagyon szeretik, de ezért nem piszkálnak. Engem amúgy sem érdekelne ha piszkálnának, te se foglalkozz vele. :)
2013. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg van több barátom is, aki szintén a régebbi előadókat kedveli, de mégis ezeket az újabb fajta divatzenéket hallgatja. Nyilvánvalóan csak azért, hogy befogadja a tini társadalom. Ezzel az a baj, hogy önmagad egyéniségét tagadod meg.
2013. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki nem a média által közvetített ízléssel és értékrenddel azonosul, hanem egy felépít egy sajátot, annak nem kérdéses ez. De lehet, hogy túl fiatal vagy még és tanácstalan.


Természetesen ne változz meg. Ha választanod kellene aközött, hogy eldobhatod a szabadságod egy részét vagy megtarthatod, akkor hogyan döntenél? Azzal, hogy követed a mesterségesen meghatározott stílusokat és gondolkodást, amivel a tinédzsereket befolyásolják meglehetősen negatív irányba, azzal a saját szabadságodat is korlátoznád még jobban.

2013. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ciki, mert nekik nincs ízlésük, neked meg van. Nem baj, legyen ez az ő bajuk.
2013. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 csaj szereti csak a one directiont, megmondtuk neki, hogy bu*i mind az 5 erre elkezd bőgni.

Másnap az anyja (a suliba dolgozik ahova járunk) kihív két gyereket az osztályból megbeszélik stb. Aztán aznap után mindjárt reggel kihívja az egyik gyereket a tegnapi kettöből és elkezd vele kiabálni, hogy az egész iskola a hangjától zengett. A gyerek sírva jött fel aztán még annak a lánya (aki szereti a one directiont) neki állt feljebb...

2013. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annak az anyukának nagyon nagy hiányai lehetnek....
2013. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. okt. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!