Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki a pukizás jóga közben?

Ciki a pukizás jóga közben?

Figyelt kérdés

Csoportos jógaórán voltam tegnap és szinte az első mozdulatoknál pukiztam egyet, elég hangosra sikerült és szerintem mindenki hallotta bár zene is volt.. Tudom, hogy undorító de azóta ezen rágódok, ti hülyének néznétek?

19/L


2013. aug. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem más, mintha akárhol máskor követted volna el ezt a bűnt. Kellemetlen, de ilyenkor kulturált ember azt hiszem úgy tesz, mintha nem vette volna észre, és megpróbálja visszatartani a lélegzetét.
2013. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ciki, de előfordulhat mindenkivel. Lencsét vagy babot ettél előtte? Ha nem ettél, akkor is előfordulhat, ne emészd ezen magad.

Nekem sokkal rosszabb volt mert gólyatáborban a mellettem álló lány pukizott és rám fogta 'kedvesen'... Azóta is haragszom rá, pedig jóban voltunk még utána is, ilyen apróságot nem hoztam fel utólag.

2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig egy jó kis ridikülcsörte nem ártott volna! :)
2013. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyet már én is hallottam jóga órán, szerintem ne aggódj megesik az ilyesmi még a legjobb családban is:)


Milyen típusú jóga volt egyébként?

2013. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!