Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az eset, ami velem történt,...

Ez az eset, ami velem történt, ciki?

Figyelt kérdés
Általános iskola alsó tagozatában történt. Épp hazafelè tartottunk, amikor elkezdtem érezni, hogy mindjárt bepisilek. De olyan erősen, hogy megijedtem, nem bírom hazáig. Nem szóltam senkinek - minden erőmmel azon voltam, hogy száraz maradjak és rettegtem, nem fog sikerülni. Végre beértünk a házba, és beszálltunk a liftbe. A, velem egykorú, barátnőm kezébe egy üveg szörp volt, azzal játszott, ami így locsogó hangot adott ki. Minden loccsanásnál egyre jobban feszített a hólyagom; egyszerre azon kaptam magam, hogy rákiabáltam, hogy "FEJEZD MÁR BE!". Ekkor hirtelen néma csend lett. A felvonó megállt egy zökkenéssel és az ajtóhoz rohantam. Teljesen feszülten álltam, amíg szépen kényelmesen az ajtóhoz sétáltak a többiek. Végre kitárult és a fürdőbe igyekeztem, ami a bejárati ajtó mellett volt rögtön, jobbra. Nem bírtam levenni a kabátom és a táskám, azonnal pisilni akartam. Végre beértem és megnyugodtam; már nem pisilhetek be. Szépen, gombolás nélkül, elkezdtem letolni a farmerom, de akkor kivételesen nem sikerült. Hát a lassabb verzió maradt. Ám a zippzár beragadt. Hiába próbáltam lehúzni, beragadt. Ketté görnyedtem. Akartam szólni valakinek, hogy segítsen, de éreztem, már nem bírok mozdulni. Próbáltam-próbáltam, de nem ment, mintha odaragasztottak volna. Feladtam. Leültem... Melegedett melegedett a gatyó a végén meg, pár rövid másodpercre, hallottam a csorgást. Közben elpirultam és nagyon kínosan éreztem magam. A csordogálás végére benyitottak, mert látták, milyen sokáig elvoltam, azt hitték, baj van. Rémesen kellemetlen volt. És utána nagyon könnyen le tudtam venni a gatyám... Utána nagyon sokáig szégyeltem, de évekkel rá elmeséltem egy barátnőmnek, aki bénának nevezett. Szerintetek is ciki?

2013. aug. 20. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen ciki, de annyi a lényeg, hogy régen volt... Ennyi.
2013. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A válasz röviden: igen, ez ciki.
2013. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

remélem attól a gatyagyártótól több nadrágot már nem vettél. :-)

Nem ciki, szerintem.

De ők a bunkók, hogy benyitottak.

2013. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen sírtam a röhögéstől:D Amúgy velem is volt ilyen, csak én a ház előtt pisiltem össze magam 14 évesen:D
2013. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem volt ez annyira ciki. Nem kellett volna benyitniuk, nem kellett volna bénának neveznie. Ha ez megnyugtat téged, elmesélem az egyik legdurvább sztorimat PM-ben. Akkor a legjobb barátom gúnyolt ki és 1-2 ember, de nagyon durván. Azóta is útálom, mint a szart.
2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi egyszer csatatérnek használtuk a tesitermet és vízipisztolyokkal össze fröcsköltük az egészet. Csúszkáltunk és röhögtünk amikor valaki elesett. A végén én meg egy másik lány fura pózban csapódtunk egymásnak és röhögtünk de nagyon és hát nekem akkor jött össze. 15 évesen. :D De senki nem vette észre mert csurom vizesek voltunk.
2013. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy görnyedtél ketté?:D
2013. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ciki, de mindenkivel történt már ilyen. :D
2013. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem.

Hazáértél és ez a lényeg.

Nekem volt olyan,hogy majd betojtam,de nem volt nálam kulcs,ezért úgy másztam be a kerítésen és nyomtam be az ablakot,hogy beérjek :D

2013. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alsóba még elmegy. Én alsósan a játszótér közepén az osztály szeme láttára pisiltem be:S
2013. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!