Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, ha valaki...

Miért lehet az, ha valaki ránézésre se szimpatikus az emberek többségének?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon úgy látom, meg tapasztalom, hogy már ránézésre se nagyon kedvelnek az ismeretlen emberek, nem vagyok szimpatikus senkinek.

Negatív kisugárzás mitől van, és hogyan lehet rajta változtatni?


2013. szept. 26. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

hasonló problémával küzdök én is, mint te. Ezen változtatni nem tudsz..a kisugárzásod van és kész. Csak azzal tudod elérni a szimpátiát, ha bebizonyítod, hogy a negatív kisugrzásod ellenére kedves vagy, jó társaság stb. Az első benyomás csak addig számít, amíg nincs második.

Nekem is volt olyan ember aki taszított első ránézésre, aztán később rájöttem hogy igazábol jófej. De fordított eset is volt, amikor megláttam az illetőt, és azt gondoltam milyen jófej és laza lehet, aztán kiderült, hogy egy idióta. :D Szóval légy nyitott, mosolyogj sokat, próbálj beszélgetni az emberekkel :)

19/L

2013. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem kisugárzás, hanem inkább kivetítés a dolog háttere.

Számtalanszor nem sikerült "pozitív" élményekkel gazdagítanom az életem, mert én is úgy álltam a dolgokhoz. A ruhám, az öltözködésem, a hajam (igénytelenségem), a testtartásom egyszerűen ellehetetlenítette a pozitív kép alkotást bárki számára. Amióta ezekre (is) figyelek, mert fontos számomra az első benyomás, azóta sokkal több "sikert" érek el. 22f

2013. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, nem bebeszélem hanem tapasztalom, főleg uj társaságban, zártabb helyen pl. iskola, ilyesmik... Pedig adok magamra, jól öltözök, ilyesmik
2014. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!