Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szomorkodnak az emberwek...

Miért szomorkodnak az emberwek, ha meghalt egy szerettük? Attól nem fog visszajönni az élők köző.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szomorú, hogy nincs többé, nem lehet vele lenni, beszélni vele, semmit nem lehet többé csinálni, de miért kell hetekig akár hónapokig letőrtnek lenni miatta?

Attól nem fog visszajönni a sírtból, ha szomoörkodik az ember...



2013. szept. 22. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy nem vesztettél még el senkit vagy nincsen érzelmi intelligenciád. Ezért.
2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem. És rájöttem, hogy ha hetekig olyan kedvem volt mint a sz***nak, attól se lettem jobban, és nem jött vissza a sírból aki miatt szomorkodtam.
2013. szept. 22. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyásznak hívják mifelénk, segít feldolgozni a szeretteink halálát. Ha ez nem lenne, akkor egész életre kivetülne a halála.
2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy a másik felüket vesztették el, és így már nem teljes emberek. A lélek sebei kifürkészhetetlenek, ha költőien akarunk fogalmazni.
2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Majd ha elvesztesz valakit, akkor meg tudod, hogy miért sírnak az emberek!

De egy idétlen kérdés ez! Látszik, hogy az emberek trén tudatlan vagy!

2013. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*terén
2013. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

1. vagyok.

Nem kell szomorkodni, hogy feltámadjon valaki...

Akkor csak érzelmi intelligenciád nincs.


Ha van egy párod például, akivel már több éve együtt vagy és nagyon boldogok vagytok, ő az, aki ebben az undorító társadalomban képes motiválni téged arra, hogy minden nap felkelj, adjon célt az életednek, tegye széppé a napjaidat, és egyszer csak halálra gázolja egy részeg autós mondjuk, és amikor mész haza, hogy odaadhass neki valami kis apróságot, mert arra gondoltál, hogy meglepd valamivel, hogy mosolyt csalj az arcára, de nem otthon van, hanem a halott testét szállítják el, akkor átértékeled az életedet, hidd el.


Vagy ha elveszted a szüleidet, akikre egész életedben számíthattál és szeretetet kaptál tőlük, ha olyan családi környezetben nőttél fel, stb...


Nem tudsz Te még semmit az életről.

2013. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor magamat sajnálom, hogy itt maradtam nlkülük ugye? Tehát nem őket...

Pedig azt hittem. Vagy rosszul gondolom?

2013. szept. 22. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha önző vagy, akkor csak magadat, ha nem, akkor magadat is és őt is.
2013. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a gyász része önmagunk sajnálata is. Elég összetett dolog, de bizony benne van az, hogy szomorúak vagyunk amiatt, aki meghalt, azok miatt, akik szerették, és még élnek, és önmagunk miatt is.

És bizony önmagunk miatt nehéz feldolgozni, hiszen magunkat kell túllendíteni önmagunk sajnálatán.

2013. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!