Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek van párja, akkor...

Ha valakinek van párja, akkor már nem is vonzódhat máshoz? Az már nemnormálisnak mondható?

Figyelt kérdés

1. Egy ember, ha szerelmes, akkor csak a párjához vonzódhat?


2.És ha vonzódik máshoz, akkor ott már gondok vannak a párkapcsolatában? esetleg hiányzik neki valami?


Csak eszembe jutott, érdekelnének a vélemények.



2013. szept. 4. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a vonzódás. Ha éjjel-nappal rágondol, akkor már gondok vannak, de ha csak megnéz egy pasit/csajt és arra gondol milyen jól néz ki, az normális.
2013. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha vmi Okbol legyen az testi v erzelmi vonzodsz mashoz, akkor egyertelmu h valami nem kerek a kapcsolatodban!!!!.... esetleg kihult a szerelem.
2013. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Senki nem tiltja meg, hogy máshoz is vonzódhass, vagy fantáziálj. Ez normális. Ettől még nem vagy áruló.
2013. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2.-es: te sose néztél meg egy jó pasit/nőt? Sose gondoltad, hogy milyen vonzó?
2013. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Testi vonzalomról van szó.Egyszerűen olyan kisugárzása van a pasinak, elment ma mellettem és azóta egy csomószor eszembe jutott.
2013. szept. 4. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. A testi vonzalom idővel minden kapcsolatban alábbhagy.

A vonzalom önmagában nem probléma, de a megcsalás már igen.

Mérlegelni kell: a vágyak vagy a kapcsolat.

2013. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Természetesen a kapcsolat! Egy kaland miatt nem dobom a barátomat. Csak nem értem, hogy lehet valakihez ennyire vonzódni..
2013. szept. 4. 22:29
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es, nem mind1 h megnezk vkit, es megallapitom h hm jol nez ki!!! v elkepzelem mondjuk ahogy epp seggbe rak! Nem mind1 h voros szalag vagy szoros valag!!!!!Ha ezt valaki kapcsolatban teszi, akkor az mar eleg nagy baj!!!!!
2013. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dehogy van baj akkor :D Puszta fantázia. Akkor van baj, ha az ember éjjel-nappal rá gondol.
2013. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Hat elgondolkodtato nemelyik valasz! Es nemelyik "kapcsolat".... ha boldog vagyok, es elegedett, én masokat meg csak eszre sem veszek, nemhogy fantazialjak, v agyaljak!!!Csak a palim van, buszke vagyok,smile,& love is in the air!!!!! Amikor viszont szakitas szaguva valik a dolog,v valami nem kerek, esetleg hianyossagokat erzek, elkezdek felrenezni, majd kilepek a kapcsolatból,v eloszor kilepek, utana a tobbi! Sajnalom a parjaitokat!!!!!Nem lennek egyiknak sem a helyeben..... :/ xD
2013. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!