Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez miért érzem úhy...

Miért van ez miért érzem úhy mintha "kalitkában" élnek?

Figyelt kérdés
Mióta van a suli úgy érzem mintha kalitkába lennék bezárva.Nincs túl sok időm vannak kötelezetségeim és ezt tudom jol is tanulok.De a nyári szünetben szabad voltam azt csináltam ,amit akartam és amikor akartam.Most meg nem..Mától már nem..szomorú vagyok miatta ,de nagyon bár tudom h,ogy így van rendjén segítennétek ,hogy győzzem le ezt?

2013. szept. 2. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Madárka, madárka. Kérsz búzamagokat?

Azzal foglalkozz mélyebben, hosszabban, amit szeretsz. És amit nem, azt csak amennyire muszáj. Akkor szabadabbnak érzed majd magad. Mit szeretsz? Rajzolni? Énekelni? Zenélni? Írni? Színjátszóba járni? valamilyen kifejezésformát gyakorolni kell. Különben a túl sok racionális tanulnivaló rád nehezedik,elnyom, elszomorít.

2013. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
c'est la vie [szelaví] - ilyen az élet
2013. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet kérdezö. A gyerekek iskolába járnak ott tanulni kell a felnötek meg munkahelyre aki tud találni munkát. Mégis mit gondolsz hogy az élet csak a szorakozásból áll és csak neked nehéz ? Gondolj csak bele aki hazamegy a munkahelyröl és várja a házimunka. Sehogy se tudod ezt legyözni te még gyerek vagy vagy max fiatal és tiszta bolond ! D még elöted az élet majd megtudod még milyen nehéz is lesz. Ha nemvagy kiskorú nincs kedved tanulni akkor keres magadnak munkahelyet.
2013. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!