Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon a szívemre tudom venni ha valaki megbánt könynen félre értek dolgokat és magamtól következtetek álltalába a legrosszabbra, nagyon féltékeny tudok lenni. Pl ha csak egy haverom mással van akár fiu akár lány megtudnám ölni az illetőt pedig csak barátom. Ha valaki azt mondja h hülye vagy hogy buta akkor teljesen elhiszem magamról (márha komolyan mondja) nagyon félek hogy megaláznak...

2013. aug. 31. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Neveltetés, gének, jellemfejlődés miatt.
2013. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet ezen változtatni?
2013. aug. 31. 22:54
 3/3 anonim válasza:

én is ilyen vagyok. én eddig kicsit tudtam rajta változtatni, de inkább úgy mondanám, hogy "rejtegetni", mert legbelül legtöbbször még mindig ilyen vagyok.

abban hiszek hogy egy normális társ akiben lehet bízni segíthet ezeket a problémákat megoldani.

2013. szept. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!