Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez vajon mitől lehet?

Angel of Darkness kérdése:

Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyes emberek nem képesek egy feltett kérdésre azonnal válaszolni, csak annyi mondanak, hogy majd megbeszéljük. Ez aztán lehet akármilyen kérdés.

Konkrét példa, az exem. Még arra a kérdésre, hogy mit főzzek a hétvégén, arra is csak annyit mondott, hogy majd megbeszéljük. Persze, sosem beszéltük meg.

És ami a legrosszabb, ha az ember újra kérdezi, legalábbis nála ez volt, akkor jön azzal, hogy jaj ne nyaggass már megint ezzel. Magától viszont soha semmilyen témát nem hozott fel, amire előzőleg azt mondta, hogy majd megbeszéljük.

Kérdésem, miért nem lehet egy kérdésre akkor és ott válaszolni, ahol és amikor kérdezik?



2013. aug. 28. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is sokszor ilyen, és tényleg ha erősködöm, hogy már pedig válaszoljon, akkor azt mondja, hagyjam már békén :D Szerintem ilyen a természetük, nem szeretnek dönteni, és inkább ránk bízzák a döntést. Más helyzetben gyakran volt ilyen, hogy azt mondta, hogy legyen az, amit én akarok, mert neki mindegy (például mint nálatok, hogy mi legyen az ebéd). Mert végülis amikor én döntöttem (ugye legtöbbször ígylett), nem volt semmi panasza, szóval szerintem csak ez az oka :) Vagy nem akarnak vitába szállni, és jobb nekik ha mi döntünk, szóval érted..:D
2013. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet. De azért jó lett volna, ha az olyan kérdésekben, ami a közös jövőnket illeti, tud ő is dönteni. De abban sem tudott, és meg sem akarta beszélni.

Így aztán nem is lett közös jövőnk. :(

2013. aug. 28. 11:05
 3/10 Alaque ***** válasza:
Hárítja a felelősséget. Ha valami a végén szar lesz, akkor nem ő lesz a hibás, mert "ő mondta, hogy neki mindegy".
2013. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És aki hárítja a felelősséget az éretlen, éveinek számától függetlenül. Így már érthető.
2013. aug. 28. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha így állt a helyzet, akkor az tényleg nem vezet sehova. Az én barátom szerencsére a jövőnket illetően nem ilyen, csak egyszerűbb kérdésekben..
2013. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő a fontos kérdésekben is ilyen volt. Pl. ugye tisztázni kellett volna olyan kérdéseket, hogy ki akar esküvőt, ki hány gyereket szeretne, szeretne-e egyáltalán. A válasz, majd megbeszéljük. Magától nem hozta elő a témát, ha én hoztam elő néhány hónap múlva, jaj ne hisztizz már folyton ezen. Normális, egyenes választ egyetlen egyszer sem hallottam tőle, vagy, hogy meg akart volna valami beszélni.
2013. aug. 28. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
kicsit hasonló a helyzetem, ezért kíváncsi lennék, hogy végül mi vezetett a szakításhoz, mármint konkrétan mi volt az utolsó csepp?
2013. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen fogalmam sincs. Tulajdonképpen nem is lett kimondva, hogy most akkor vége. Ugyanis annyi történt, hogy amikor felhoztam a házasság, gyerek témát idén áprilisban (előtte kb. egy évvel próbáltam erről beszélni vele), akkor is csak annyit mondott, hogy majd megbeszéljük. És egyszerűen faképnél hagyott. Megszüntette minden elérhetőségét, amikor pedig személyesen kerestem, nem nyitott ajtót. Nem tudom, miért tette, de már nem is érdekel. Ha annyi gerince nem volt, hogy megmondja, hogy bocs nem veled tervezem a jövőmet, akkor én minek foglalkozzak vele a továbbiakban?

Úgyhogy ennyi a történet.

2013. aug. 28. 20:57
 9/10 Alaque ***** válasza:
Nincsenek egyébként barátnőid, akikkel megbeszéljed ezt? Mert oké, hogy most itt kiöntöd a lelkedet, de egészségesebb az ilyet élőben.
2013. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek, és soha nem is voltak. Tulajdonképpen olyan nevelést kaptam, hogy esélyem sem volt arra, hogy egyáltalán megtanuljam, hogyan kell barátkozni. Annyira burokban neveltek. Meg is lett az eredménye. Most meg már nem is tudom, hogy foghatnék hozzá.
2013. aug. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!