Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon őrült vagyok vagy több...

Vajon őrült vagyok vagy több van emögöt?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok és szeretm a katonaságot ez még nem gond

viszont szintemindenből össze tudo rni bombát vagy kést volt olyan hogy egy jégkém pálcából és papírból olyan késst csináltam ai át vite a gipszkatont

vagy csináltam olyan bomát amiér ha elkaptak volna 5 évre lecsuknak

vaalahogy néha azt érzem hogy ez a sorsom hogy katona legyek és sok minden erre mutat


2013. aug. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy érdekel a dolog, meg utána néztél egy-két dolognak a neten, vagy könyvekben, attól még nem biztos, hogy lehetsz katona, de mindenképp érdemes megpróbálni. Ha megfelelsz akkor felvesznek, ha nem, akkor nem fognak.
2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs emögött semmi, érdeklődési körödnek megfelelő dolgoknak nézel utána, próbálkozol is velük.


Ha lenne fogalmad az életről, akkor nem akarnál katona lenni. Majd kinősz belőle. Érzelmi intelligencia kérdése is.

2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szeretek robbantgatni és a haverokkal kardokat gyártunk amiket tesztelgetünk is. Ez tök normális.
2013. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szeretnél parancsra ártatlan embereket megölni idegen helyeken akkor szerintem sem gond.
2013. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél katona. Lehet COD-ban jól néz ki, de a valóságban nem az megy. Parancsra embereket kell ölnöd, vagy ők ölnek meg parancsra. Olyan embereket akik ugyanolyanok mint te, semmi rosszat nem akarnak csak parancsot teljesítenek. És nem az lesz mint az ultra menő filmekben és játékokban hogy te mentesz meg mindenkit mert te vagy a különleges és a kiválasztott, hanem lehet te kapod az első golyót. És a csapattársaid nem fognak megmenteni, mert lehet egyedül sem jutnak ki. Nem vicces dolog a háború. Szerintem hobbiként űzd tovább ezt a barkácsolást, de ne menj katonának és ne várd a háborút.
2013. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Am tudom mi megy a katonaságnál ismerek egy pár embert aki járt kinn avganisztánba irakba szolgált a légióba

Am sose codoztam

2013. aug. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!