Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok.! Mit gondoltok egy...

Kapi0714 kérdése:

Lányok.! Mit gondoltok egy férfi lábáról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Akkor jó ha szőrős vagy akkor ha csupasz?

(Persze, mert mióta jött a "páwa korszak" azóta borotválják is)

Szóval szépen hosszasan leírnátok nekem, hogy miért jó, vagy éppen miért rossz?


Előre is köszönöm.!


-Kapi


2013. aug. 24. 11:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, azok meg csak irigykednek hogy nekik nem ilyen csudaszíp lábuk van, mint nekem.! :DD
2013. aug. 24. 12:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen szőrös! Utálom a csupasz csigákat!
2013. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Én sem szeretem a rövidnadrágokat, mert ugye szörös a lábam... van egy szint aki kinevet meg megszól is érte, meg van egy kulturáltabb is, aki látja, és elfogadja és pont. (Mondanom sem kell hogy az utóbbi a normális.)"


Semmi pénzért nem borotválnám le.

A vigyorgó vasalt hajú bzigyerekek véleménye meg hidegen hagy. Javaslom Te se törődj velük.

2013. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, engem sem érdekelnek. Csak azért mégse kéne beszólni, főleg hogy szinte jogtalan... Na mindegy, amit kérdeztem arra megkaptam a választ. :)
2013. aug. 24. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha meg még be is szól, akkor huligánkodásba kezdek. :D
2013. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer lefeküdtem egy szőröskével.. nem épp volt kellemes,mikor a mellkasa is szőrös volt,a lábai is,meg minden.. szerintem a csupik nem mind homik.:D Amelyik meg mégis,azt nem ítélem el,ők sokkal érzékenyebbek.:)

Legközelebb tuti,hogy borotvált lábúval jövök össze..vagy minimum a mellkasát szőrtelenítse és a commbja legfelső részét.. mert az úgy undorító,ha a farkát tudja szőrteleníteni,de a lába meg körülötte olyan,mintha a dzsungel lenne XD

2013. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!