Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fiatal trendi világ lényege?

Mi a fiatal trendi világ lényege?

Figyelt kérdés
Ez engem érdekel. Az interneten sehol sem találtam rá. És erről valakinek egyszer beszélni kell.

2013. aug. 24. 00:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az elfogadásról szól az egész. Mindenki szeretné ha a környezete elfogadná, ezért viselkedésükben azonosulnak azokhoz akik közé tartozni akarnak.

Pl egy híresség elgezdi tükörben fotózott képeit megosztani a facebookon vagy az instagramon, akkor előbb utóbb a rajongói is ezt fogják csinálni mert az az érzésük lesz hogy ha azt csinálják amit a híresség, akkor ők is kapnak egy darabot abból a rajongásból. Aztán ha elég sokan csinálják akkor trend lesz belőle és általánossá válik.


Ez persze más intelligenciaszinten mozgó vagy ettől idegen szubkultúrához tartozó embereknek szemet szúr, nem értik és kritizálják.


Én tökre megértem a csücsörítő félmeztelen tiniket akik naponta frissítik a profilképeiket. Olyanok akarnak lenni mint a legnépszerűbb tinédzserek, és ehhez úgy érzik, ezt kell tenniük. A trendiség köti őket össze.


Ugyanúgy fel elehetne tenni a kérdést hogy mi a lényege a rockerságnak? Idióta zenét hallgatnak, igénytelenek, béna ruhákat hordanak, utálnak mindent ami rendszerben működik. Káoszra vágynak gondolom.


Vagy mi a lényege annak hogy folyton a régmúlton siránkoznak az öregek. Ki a búbánatot érdekel hogy mi volt 20 meg 50 évvel ezelőtt és hogy az milyen jó volt. Vége van, nem jön vissza. Felesleges ezerszer elregélni hogy milyen volt az átkosban, mert úgyis csak azok érthetik akik megélték. Senki sem kíváncsi rá, ne dörgöljétek a pofámba.

2013. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!