Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz a hír hogy Dylan o'brien...

Luca Soen kérdése:

Igaz a hír hogy Dylan o'brien meleg? :OOO

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, de ez már nekem is gyors...:D Először Olly Murs, aztán Skyler Astin, azután a Szökésből a tetkós srác, most meg ő...:D
2013. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, van barátnője :) Brittany Robertson :)
2013. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Az hogy van barátnője nem jelent semmit. David Beckham, Tom Cruise? Helló
2013. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is meleg vagyok, de róla nem tudom megmondani képről. Neil Patrick Harris meg biztos, hogy passzív xd rajta látszik szerintem. amúgy amikor a tv-ben láttam, akkor azt gondoltam róla, hogy meleg, és bebizonyosodott, hogy igazam van xd
2013. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Remélem neeeem :(

Mert akkor le kell szednem a pószterét a falamról!! :OO

2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
haha :D köszönöm a megnyugtató válaszokat :DDD
2013. aug. 24. 19:28
 7/10 anonim válasza:
45%
Dehogy!!!!! Nem tudom, hol hallottad/olvastad/láttad ezt, de nem igaz. Barátnője is van. De egyáltalán nem meleg. Kicsit sem. Különben nem szeretném. :D
2014. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lestat_626 válasza:
93%

Nem meleg, barátnője van már vagy 3 éve. :)

Mellesleg elég elkeserítő ilyen hozzászólásokat olvasni, hogy ha meleg lenne, akkor levennéd a poszterét a falról, meg hogy akkor már kevésbé szeretné egy állítólagos "rajongó".

Furcsa ez a világ.

2015. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap lattam egy kepet Thomas Brodie Sangster-el (az utvesztős kollegaja Newt) amin smárolnak. Szal attol hogy barátnője van..még lehetnek együtt. Ezekszerint Bi-k.
2015. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AdamSadi válasza:
Hogy lenne mar meleg???? Biztos hogy nem es am csak szolok hogy a sok utalotos kocsog feltekeny idiotak bar bocs szerkesztik a kepeket mindeggyiken latszik h a feje nem megy a testehez stb el van csuszva 100% hogy nem meleg
2016. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!