Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Zárkózott lettem. Nevelőapám jelenléte nagyon zavaró.Nem is beszélek vele de nagyon zavaró ha együtt vagyok egy szobába vele. Nem tudom leírni ezt az érzést. Nem azt mondom hogy félek töle , de valahogy nem akarok találkozni vele tartok töle úgy mint nagyon sok embertöl . Nem szeretek utazgatni villamoson se suliba se sehova. Se busszal , se földalattival . Félek az emberektöl.Nem bízok meg bennük. Nem szeretem ha néznek engem vagy ha nyíltan megszólítanak.Valahogy feszült leszek és zavart.Régebben teljesen nyitott voltam szerettem a társaságot de most inkább láthatatlan lennék.Van kissebségi komplexusom meg nem nagyon szeretem magam lehet hogy e miatt ? Mitöl alakulhatott ez ki ?

2013. aug. 22. 16:18
 1/3 flórácsaka válasza:
nem lehet hogy túl sokat gondolkodsz,túlkombinálod a dolgokat?emiatt lehet az hogy nem bízol az emberekben,mert egy véletlen tekintet mögött is gyilkos szándékot gondolsz.nem a rossz dolgokra kell gondolni,nem a lehetséges veszélyeket kell észben tartani hanem azt hogy ezt mennyi mindenki meg tudta tenni és hogy semmi baja nem lett.nekem is volt/van iyen "félős"gondom mert unalmamban túl sokat gondolkodom és nem a pozitív dolgokon:/.Szeretsz olvasni?mert ha igen olvass olyan könyveket ahol a főhősök a pozitív fantáziájukkal mennyi valós gondon mentek át,ajánlom például "A padlásszoba kis hercegnője"-t.lehet hogy dedósnak meg bénának tűnik de hidd el segít,vagy "A titkos kert"-et. SOK SIKERT:)!
2013. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez érdekes. Én ajánlanám a pszichológust. Ilyen dolgok egyébként valamilyen trauma vagy hirtelen,nagy változás következtében következnek be. Egyébként milyen vagy(magas,alacsony,kövér,vékony,lány,fiú...)? És hány éves vagy? Ha ezekre a kérdésekre válaszolsz,akkor fogok tudni mondani biztosat is.
2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen szeretek olvasni és ismerem azt a könyvet :D Kiskoromban mamám olvasta nekem sokszor :) Am 13 éves vagyok magas és lány. Nyugodtan privibe is írhattok :)
2013. aug. 22. 16:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!